Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a w piątek w skc pod kinem namierzyłem czarną B8 S-line z ramkami klubowymi z rawy :tongue4:

Tobiego :tongue4: tez ja widzialem :naughty: nie przygladalem sie mocno, ale przecie on nie mial EsLajna :mysli:
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i on miał na blachach EL, ale może jakiś leasing mu sie skończył czy coś :tongue4:

Opublikowano

i on miał na blachach EL, ale może jakiś leasing mu sie skończył czy coś :tongue4:

na bank to był on, bo go widzialem w kinie :wink4:

Mógłby tu zajrzeć i to potwierdzić :tongue4:

Opublikowano

może i tak, bo on miał obudowy lusterek z S ale zderzak też mi coś podejrzanie wyglądał :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ja widuje w rawie często czarna b6 1,8t ze stanów na blachach tomaszowskich (pod moim blokiem stoi i jest ładnie odpicowana)

Sam bym chciał mieć taką!!! :evil:

Kiedy się spotujemy? :tongue4:

Opublikowano

ja widuje w rawie często czarna b6 1,8t ze stanów na blachach tomaszowskich (pod moim blokiem stoi i jest ładnie odpicowana)

Sam bym chciał mieć taką!!! :evil:

Kiedy się spotujemy? :tongue4:

nie chcę zapeszać ale najprędzej to nigdy znając zapał wszystkich chętnych :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no trzeba seba Twoje 4 kółka opić :evil::decayed:

Zbierzemy się kiedyś :tongue4:

Dajcie tylko znać na pv kiedy wam pasuje :cool1:

Opublikowano

no przydało by się ale nie ma jakoś czasu :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

praca nie zając nie ucieknie :kox:

jak będziesz miał jakiś wolny termin na weekendzie to pisz :decayed:

Opublikowano

wątpię bo teraz mam nową pannę to muszę do niej latać co weekend :naughty: co prawda do skierek :tongue4:

Opublikowano

wątpię bo teraz mam nową pannę to muszę do niej latać co weekend :naughty:

:hahaha:

:lol1:

Opublikowano

było się śmiać? :polew:

Opublikowano

było się śmiać? :polew:

:evil:
Opublikowano

tak jest Panie kolego :wink4:

a w piątek w skc pod kinem namierzyłem czarną B8 S-line z ramkami klubowymi z rawy :tongue4:

a w piątek w skc pod kinem namierzyłem czarną B8 S-line z ramkami klubowymi z rawy :tongue4:

Tobiego :tongue4: tez ja widzialem :naughty: nie przygladalem sie mocno, ale przecie on nie mial EsLajna :mysli:

i on miał na blachach EL, ale może jakiś leasing mu sie skończył czy coś :tongue4:

na bank to był on, bo go widzialem w kinie :wink4:

Mógłby tu zajrzeć i to potwierdzić :tongue4:

może i tak, bo on miał obudowy lusterek z S ale zderzak też mi coś podejrzanie wyglądał :naughty:

jeśli chodzi o tą czarną B8 S-line z ramkami klubowymi z rawy to nie widziałem takiej w mojej okolicy :no:

Zapewne widziałeś B8 bez S-line o kolorze grafit lava perłowy z ramkami klubowymi z rawy :wink4:

jakiś noktowizor by się przydał chyba :tongue4: :gwizdanie:

Potwierdzam, byłem w kinie, witaliśmy się przecież skovroon :wink4:

Tak w ogóle to na S-line'a to narazie nie mam bólu głowy czy też ciśnienia czy też innych dolegliwości nadpobudliwych :polew::naughty:

Ostatnio wpadł mi do głowy pewien pomysł :evil: otóż zrobić szerokie felgi, nawet jakieś stalówki lub poszerzyć poprostu jakieś felgi 16-18", pomalować je na jakis kolorek ewentualnie no i do tego gleba konkretna tzn. cały kit zawiechy.

Co Wy na to?

A tak w ogóle to odnośnie spotów to nie widze przyszłości tutaj u nas z A4klub oddział skierniewicko-okoliczny :gwizdanie: :tongue4:

Pozdro

Opublikowano

Stalówki do B8? wariat? :disgust:

kituj ładne alu 19" :wink4:

zresztą już nie jedna osoba Ci to tutaj mówiła :)

Tym bardziej że glebę już masz.

Opublikowano

np jakie 19" ? na komplet felg z oponami moge przeznaczyc nie więcej jak 5 tys.

Prawdopodobnie oryginalne felgi 16" 5x112 ET 45 będą na sprzedanie jakby ktoś chciał :wink4:

Opublikowano

Prawdopodobnie oryginalne felgi 16" 5x112 ET 45 będą na sprzedanie jakby ktoś chciał :wink4:

na zime sobie zostaw

Opublikowano

na zime mam inne :wink4:

Opublikowano

Tobi.

moje propozycje kół:

18" ori S4 B8

19" ori S5 (WRClaguna)

19-20" ori RS4 (Orzeł, Miron78)

19" ori RS6 II (Makki)

to tak na szybko :wink4:

Opublikowano

skovroon, ale ja chce być oryginalny, bo to nie problem kupić takie same jak ktoś ma :tongue4:

z tych co podałeś to tylko wzór od S5 bo za***iste są :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.