Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to są przewidziane jakies atrakcje ?? :kox: :kox:

Może będą się jakieś kręciły po Parkingu to się wrzuci do bagażnika :decayed:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie dzisiaj u mnie Lipcach widzialem Błękitnego avanta b6 z ramkami klubowymi i blachami ES.... trzeba sie zawinac i poszukac kolegi co by moze na spota do nas zawitał :naughty: :naughty: [br]Dopisany: 15 Sierpień 2009, 14:19_________________________________________________

to są przewidziane jakies atrakcje ?? :kox: :kox:

Może będą się jakieś kręciły po Parkingu to się wrzuci do bagażnika :decayed:

do lasu i "szpadel" :tongue4: do ręki :polew:
Opublikowano
:hi: widze ze nas cala 3ka bedzie... panowie dajecie popis.... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

dużo to was nie było, ale moze za jakis mieeeeesiaaacc dam rade zeby znow przybyc :wink4:

Opublikowano

Było tylko trzech ale za to wspaniałych :wink4:

A co do września to wstępnie ustaliliśmy datę kolejnego spociku na 12 września bo 19 jest Święto Kwiatów i Chwastów więc raczej odpada.

Opublikowano

Było tylko trzech ale za to wspaniałych :wink4:

A co do września to wstępnie ustaliliśmy datę kolejnego spociku na 12 września bo 19 jest Święto Kwiatów i Chwastów więc raczej odpada.

no to powinienem juz byc tego 12.09 A.D 2009 :wink4:

Opublikowano

Hej, masakra była, nie było nawet opcji żebym dojechał, na 21 byłem dopiero na chacie.

Cały wrzesien teoretycznie mam wolny więc chyba we wrześniu coś z tego wyjdzie.

Opublikowano

Hej, masakra była, nie było nawet opcji żebym dojechał, na 21 byłem dopiero na chacie.

Cały wrzesien teoretycznie mam wolny więc chyba we wrześniu coś z tego wyjdzie.

no czekalismy troche na Ciebie.. :tongue4: w tym czasie ze 3 a4ki sie przewinely w kolo nas, a kierownicy patrzyli z zaciekawieniem :cool1: :cool1:
Opublikowano

no czekalismy troche na Ciebie.. :tongue4:w tym czasie ze 3 a4ki sie przewinely w kolo nas, a kierownicy patrzyli z zaciekawieniem :cool1: :cool1:

patrzyli ale jakoś bali się zatrzymać i zagadać

Opublikowano

trzeba było ich zwerbować, a nie heh :tongue4:

Opublikowano

zwerbować to można by było jakieś klubowiczki :tongue4:

Opublikowano

zwerbować to można by było jakieś klubowiczki :tongue4:

:hi: jesli chodzi o klubowiczki to ja jestem za!!! i to nawet bardzo!!!! :good:

Opublikowano

no to we wrześniu niech każdy się postara coś przywieź ze sobą :wink4:

Opublikowano

no to we wrześniu niech każdy się postara coś przywieź ze sobą :wink4:

jak coś to ja moge browara przywieźć :cool1:

Opublikowano

no to we wrześniu niech każdy się postara coś przywieź ze sobą :wink4:

jak coś to ja moge browara przywieźć :cool1:

w sumie miałem na mysli innego rodzaju "towary" ale browar też może być :wink4: tylko kto go bedzie pił ?

no chyba że przywiezione towary :decayed:

Opublikowano

albo my :decayed:

pod warunkiem, że "towary" będą prowadzić :decayed:

Opublikowano

Paulo napisales coś nie ktoś ale mniejsza z tym;]

ej co to jest kącik gorących towarów? :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

na to wygląda ;d

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/konkurs_fotograficzny_na_najladniejsze_zdjecie_a4/b7b8_sierpien_najladniesze_zdjecie_a4_na_forum_zgloszenia-t67126.0.html;new

jakby ktos chcial w razie zaglosowac to bede wdzieczny :wink4: ale i tak szans raczej za duzych nie mam, musze sie bardziej postarac z tłem chyba :gwizdanie:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/konkurs_fotograficzny_na_najladniejsze_zdjecie_a4/b7b8_sierpien_najladniesze_zdjecie_a4_na_forum_zgloszenia-t67126.0.html;new

jakby ktos chcial w razie zaglosowac to bede wdzieczny :wink4: ale i tak szans raczej za duzych nie mam, musze sie bardziej postarac z tłem chyba :gwizdanie:

faktycznie bedziesz miał cięzko..

:mysli:

ale nie wypadało się nie odwdzięczyć :hi: :hi:

głos oddany :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.