Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ciekawe tylko jak długo będzie tak ciepło :tongue4: dla mnie w sumie obojętne czy sobota czy niedziela, w końcu wakacje :decayed::kox:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja juz chyba się z Wami nie zobacze w lipcu :tongue4: bo jedyny wolny dzień który mi został to 12 lipca :gwizdanie:

Opublikowano

Byłem, się opaliłem, pojadłem, popiłem no i wróciłem :>

Opublikowano

Byłem, się opaliłem, pojadłem, popiłem no i wróciłem :>

:hi: :hi:

nadrobiles juz wszystkie strony ktore powstaly jak Cie nie bylo?? :wink4:

Opublikowano

Stronki właśnie skończyłem czytać ale myślałem, że będzie ich ze dwa razy więcej :gwizdanie:

Pare tekstów było dobrych, a szczagólnie ten z fuchą o kebabie :decayed:

Co do wczasów to porażka, bo temperatura codziennie koło 28 C w cieniu a na słońcu to chyba z 50. Na szczęście były dwa baseny i zimne piwko od 10 rano do 23 bo bez tego nie szło wyrobić :tongue4:

A co do lasek to na plaży kręciło się sporo ciekawych towarków z tym że niestety widać było, że część tych ładnych lasek była bardzo biedna bo chodziły w samych majteczkach :naughty:

Opublikowano

Stronki właśnie skończyłem czytać ale myślałem, że będzie ich ze dwa razy więcej :gwizdanie:

Pare tekstów było dobrych, a szczagólnie ten z fuchą o kebabie :decayed:

Co do wczasów to porażka, bo temperatura codziennie koło 28 C w cieniu a na słońcu to chyba z 50. Na szczęście były dwa baseny i zimne piwko od 10 rano do 23 bo bez tego nie szło wyrobić :tongue4:

A co do lasek to na plaży kręciło się sporo ciekawych towarków z tym że niestety widać było, że część tych ładnych lasek była bardzo biedna bo chodziły w samych majteczkach :naughty:

no to sie naoglądałes troche, pewnie teraz będzie ciężko zasnąć :tongue4::naughty:

Opublikowano

Stronki właśnie skończyłem czytać ale myślałem, że będzie ich ze dwa razy więcej :gwizdanie:

Pare tekstów było dobrych, a szczagólnie ten z fuchą o kebabie :decayed:

Co do wczasów to porażka, bo temperatura codziennie koło 28 C w cieniu a na słońcu to chyba z 50. Na szczęście były dwa baseny i zimne piwko od 10 rano do 23 bo bez tego nie szło wyrobić :tongue4:

A co do lasek to na plaży kręciło się sporo ciekawych towarków z tym że niestety widać było, że część tych ładnych lasek była bardzo biedna bo chodziły w samych majteczkach :naughty:

no to sie naoglądałes troche, pewnie teraz będzie ciężko zasnąć :tongue4::naughty:

paweł to zona bedzie miala przerabane jak tak ci d*py utkwiły w głowie... :wink4:

ps. dawno mnie nie było ale wiecie rozwodzik miałem... za to teraz smigam solo wiec na spociki napewno wpadne,, moze nawet z nowym nabytkiem :dance: jak wychacze jakiś gdzies na miescie.... :gwizdanie:

Opublikowano

misiek teraz chyba nie będziesz miał z tym problemu :decayed: tyle tego lata po mieście :polew::tongue4:

Opublikowano

aha, Pany może następnego spota zrobimy o godzinie 18 bo o 17 jest jeszcze sporo aut na Parkingu bo ludzie przyjeżdzają popływać w Zalewie (octowej :wink4:)

Opublikowano

aha, Pany może następnego spota zrobimy o godzinie 18 bo o 17 jest jeszcze sporo aut na Parkingu bo ludzie przyjeżdzają popływać w Zalewie (octowej :wink4:)

no w sumie Ty wystarczy ze wyjdziesz z domu i widzisz co sie dzieje na parkingu :tongue4:.. wiec skoro mowisz ze o 18 jest mniej aut to tak tez mozna zrobic :wink4:
Opublikowano

W sumie to wystarczy, że wejde na dach i będę widział Parking :decayed:

Mam tylko nadzieje, że się wyrobie na 18, bo w sobote musze byc w Wawie i nie wiem ile mi się tam zejdzie :disgust:

[br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 11:13_________________________________________________A wracając na chwile do wakacji, oczywiście nie zapomniałem zareklamować Audi A4 Klub Polska, (oczywiście wyłącznie przy napojach bezalkoholowych :wink4: )

dsc0622.jpg

Opublikowano

no i :good:

jak się opalił :shocked: :>

Opublikowano

no i :good:

jak się opalił :shocked: :>

spoko to był pierwszy tydzień i byłem jeszcze blady :wink4:, opaliłem to sie w drugim tygodniu :cool1:

Opublikowano

dsc0622.jpg

Prawidłowo :good: :good: :naughty:

a co Ty masz tam w tej lampce?? wino??!! :> :>

Opublikowano

spoko, przetarłem monitor :polew::decayed: ale i tak jesteś lepiej opalony niż ta Pani obok :good:

Opublikowano

spoko, przetarłem monitor :polew::decayed: ale i tak jesteś lepiej opalony niż ta Pani obok :good:

ta Pani obok to Pawła żona chyba :naughty: :naughty::wink4: :wink4:
Opublikowano

Odpowiadając na pytania: w lampce było wino, bo piwo i drinki sie skonczyły (jestem leniwy wiec brałem wiecej żeby rzadziej chodzić :decayed: )

A ta Pani to faktycznie żona. Niestety musiałem ją zabrać ze sobą :wink4:

ps. Zauważyłem że do Łodzi'aków brakuje nam jedynie 150 postów :naughty:

Opublikowano

Odpowiadając na pytania: w lampce było wino, bo piwo i drinki sie skonczyły (jestem leniwy wiec brałem wiecej żeby rzadziej chodzić :decayed: )

A ta Pani to faktycznie żona. Niestety musiałem ją zabrać ze sobą :wink4:

ps. Zauważyłem że do Łodzi'aków brakuje nam jedynie 150 postów :naughty:

alko sie skonczylo bo Polska grupa przyjechało :naughty: :naughty:

ale i tak zeby w tych je**nych kurortach zagranicznych sie jako tako nawalić to trzeba chyba dzien i noc pic non stop.. sama woda :angry: :angry: :angry:

Co do łodziaków.. :tongue4: to do dzieła :)

Opublikowano

misiek teraz chyba nie będziesz miał z tym problemu :decayed: tyle tego lata po mieście :polew::tongue4:

mam nadzieje sezon na dziewice :wink4: rozpoczenty tylko gdzie one sa???? :polew:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 16:59_________________________________________________ :hi: co taka cisza?

Opublikowano

misiek teraz chyba nie będziesz miał z tym problemu :decayed: tyle tego lata po mieście :polew::tongue4:

mam nadzieje sezon na dziewice :wink4: rozpoczenty tylko gdzie one sa???? :polew:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 16:59_________________________________________________ :hi: co taka cisza?

tymi dziewicami każdego zamurowałeś :decayed: :decayed: chyba bedziesz musial sie wybrac do podstawówki :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.