Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no dokładnie :gwizdanie:

miejmy nadzieję, że to cisza przed burząi że przyjedzie sporo osób :wink4: [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 20:28_________________________________________________Pany, jak jutro będzie tak padać to niestety ale spocik trzeba będzie odwołać :disgust:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1.Pulpit

2.Skovroon

3.Malin

4.paulo

5.sebastian_marat

6.misiek (mogliscie mnie wpisac bo dostepu do neta nie mam komp padł :wallbash: )

[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 13:13_________________________________________________ jak by nie było spotu to niech mi ktoś sms wysle zebym nie gnal na bez sesu..

Opublikowano

1.Pulpit

2.Skovroon

3.Malin

4.paulo

5.sebastian_marat

6.misiek (mogliscie mnie wpisac bo dostepu do neta nie mam komp padł :wallbash: )

[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 13:13_________________________________________________ jak by nie było spotu to niech mi ktoś sms wysle zebym nie gnal na bez sesu..

jesli bysmy wiedzieli ze bedziesz na 100% to napewno ktos by Cie wpisal.... :cool1:
Opublikowano
może przywieziesz nam na nastepnego spota jakas fajna mulatke ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 16:39_________________________________________________http://pogoda.interia.pl/miasta?id=11916 teoretycznie w godzianch spota powinno byc elegancko.... :mysli: zobaczymy.

nikt wiecej nie sie nie zapisuje na liste?? :disgust: panowieco jest z wami??!!

Opublikowano

ja mam prace od 17 akurat więc mi zupełnie nie pasuje termin tego spota, takze mnie przez najbliższe półtora, dwa miesiące nie zobaczycie na spocie, dopiero pod koniec sierpnia, wrzesien maybe :wink4:

no chyba, że będzie jakas niedziela wolna np i zrobicie spota w niedziele, albo poprostu o wczesniejszej porze, choc wiem lepiej jest wieczorkiem zrobic spota

pozdronx :gicior:

Opublikowano

no musimy to jakoś przeboleć :wink4: ale co z resztą klubowiczów ?? :embarrassed:

Opublikowano

Postaram się dotrzeć chociaż na chwilkę.

P.s. Tobi pracujesz jako ksiądz, czy co? :kox:

Opublikowano

Postaram się dotrzeć chociaż na chwilkę.

P.s. Tobi pracujesz jako ksiądz, czy co? :kox:

pudło :tongue4: poza tym jestem zaobrączkowany :wink4:

Opublikowano

No i po kolejnym spociku :>

Dużo nas nie było, ale za to pokręciliśmy się po mieście i byliśmy zauważeni :naughty:

Opublikowano

No i po kolejnym spociku :>

Dużo nas nie było, ale za to pokręciliśmy się po mieście i byliśmy zauważeni :naughty:

tak jest spot udany :> :> :good:
Opublikowano

zgadza się :good: do następnego Panowie :wink4::hi:

Opublikowano

No właśnie, ustaliliśmy, że data kolejnego spociku to sobota 11 lipca, godz. 17.00 :hi:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 09:14_________________________________________________Aha, padła propozycja co do spociku integracyjnego.

Wymyśliliśmy, że łatwiej będzie to zrobić gdzies na wyjezdzie np. nad Zalewem w Sulejowie.

Wyjechało by się w piątek i wróciło w sobote lub niedzielę. Pytanie tylko jak zwykle o termin, żeby pasował jak najwiekszej liczbie osób.

Co do miejsca to nie musi być koniecznie Sulejów, z tego co wiem kiedys w Budach Grabskich były drewniane domki do wynajęcia.

Jak ktoś ma inne propozycje to proszę wrzucać i pisać.

Opublikowano

No właśnie, ustaliliśmy, że data kolejnego spociku to sobota 11 lipca, godz. 17.00 :hi:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 09:14_________________________________________________Aha, padła propozycja co do spociku integracyjnego.

Wymyśliliśmy, że łatwiej będzie to zrobić gdzies na wyjezdzie np. nad Zalewem w Sulejowie.

Wyjechało by się w piątek i wróciło w sobote lub niedzielę. Pytanie tylko jak zwykle o termin, żeby pasował jak najwiekszej liczbie osób.

Co do miejsca to nie musi być koniecznie Sulejów, z tego co wiem kiedys w Budach Grabskich były drewniane domki do wynajęcia.

Jak ktoś ma inne propozycje to proszę wrzucać i pisać.

:good: Z chęcią się przejadę, teraz niestety nie mogłem dobić.

Opublikowano

Jako, że jutro wylatuje na kawę po turecku do zobaczenia za dwa tygodnie :hi:

Mam nadzieję, że przez czas mojej nieobecności forum będzie żyło i bedziecie się udzielać Pany.

Po powrocie sprawdzę, kto ile razy się odezwał i "olewacze" dostaną reprymendę a najgorszy dostanie :bicz:

A dla najaktywniejszego "chlopoka" będzie przewidziana nagroda (może przytargam jakąś fajną mulatkę :banan3: )

pzdr

Opublikowano

no to jest o co walczyć :decayed:

Opublikowano

no to jest o co walczyć :decayed:

to do boju chłopaki :D

Po powrocie sprawdzę, kto ile razy się odezwał i "olewacze" dostaną reprymendę a najgorszy dostanie :bicz:

pzdr

Nie ma to jak twarda reka PREZESA :naughty: :naughty:

Miłego wypoczynku Paweł :hi: :hi: :beach::pali:

Opublikowano

to ja też chętnie powalczę :decayed: no i przez ten czas postaramy się przebić łódź :kox::naughty:

Opublikowano

to ja też chętnie powalczę :decayed:no i przez ten czas postaramy się przebić łódź :kox::naughty:

i tak trzymać :good:

mają przewagę ledwie 198 postów a jakieś dwa miechy temu było ponad 300 :cool1:

może zaproponujcie koledze Tobi_one, żeby tutaj zrobił ankiete jakie ma kupić fele to wątek się rozrusza konkretnie :naughty:

Opublikowano

to może ambitnie stolyce przebijemy, ale wtedy to chyba by przenieść całe forum na ten wątek :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.