Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobrze, że bedziesz po 18-tce (imprezie), a nie po 18-tce (dziewczynie) bo ze zdrowej 18-ki żal schodzić i mógłbyś nie zdążyć dojechać :polew:

heheh :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobrze, że bedziesz po 18-tce (imprezie), a nie po 18-tce (dziewczynie) bo ze zdrowej 18-ki żal schodzić i mógłbyś nie zdążyć dojechać :polew:

ha ha ha :polew: będę i po 18-nastce i po 17-nastce (dziewczynie) :> ale dam radę :tongue4:

Opublikowano

dobrze, że bedziesz po 18-tce (imprezie), a nie po 18-tce (dziewczynie) bo ze zdrowej 18-ki żal schodzić i mógłbyś nie zdążyć dojechać :polew:

ha ha ha :polew: będę i po 18-nastce i po 17-nastce (dziewczynie) :> ale dam radę :tongue4:

sukcesywnie do przodu i do przodu i ciągle dalej sukcesywnie do przodu :naughty:

Opublikowano

Sebastian, z tą 17-tką to proponuje sukcesywnie do przodu i do tyłu :decayed:

A zmieniając temat, miejmy nadzieję, że do 14 czerwca pogoda się wyklaruje i że niedługo będą upały i nastki kręcące się wokół zalewu będą wreszcie skromnie ubrane :banan3:

Wybierze się pare najlepszych, da się wiadro wody, mydełko Fa i będą czyścić furki jak w teledyskach na Vivie :naughty:

Opublikowano

Sebastian, z tą 17-tką to proponuje sukcesywnie do przodu i do tyłu :decayed:

Przywieź ze sobą kilka koleżanek to też damy radę :naughty:

miejmy nadzieję, że do 14 czerwca pogoda się wyklaruje i że niedługo będą upały i nastki kręcące się wokół zalewu będą wreszcie skromnie ubrane :banan3:

Wybierze się pare najlepszych, da się wiadro wody, mydełko Fa i będą czyścić furki jak w teledyskach na Vivie :naughty:

Chyba na tę okoliczność zaliczę jakiś offroad, przyjadę brudasem i wezmę kamerkę :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

coś mi się zdaje, że oprócz miłości do :audi: łączy nas coś jeszcze :decayed:

o kurna, chyba trzeba iść spać ... :rolleyes:

Opublikowano
:hi: 14 jestem obowiskowo jak coś :good:
Opublikowano

to co chłopy robimy wstepna liste obecnosci?? :naughty:

Opublikowano

ja się piszę więc

1.Pulpit

Opublikowano

1.Pulpit

2.Skovroon

Opublikowano

1.Pulpit

2.Skovroon

3.Malin

Opublikowano

u mnie 50/50

Opublikowano

1.Pulpit

2.Skovroon

3.Malin

4.paulo

ja na razie na 100%, zobaczymy jak będzie gdy poinformuje o spociku przeło(żoną) :decayed:

[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 18:29_________________________________________________więcej chętnych nie ma ? :gwizdanie:

Opublikowano

1.Pulpit

2.Skovroon

3.Malin

4.paulo

5.sebastian_marat

Opublikowano

no już lepiej :) ale liczymy również na pozostałych :naughty:

Opublikowano

ja nie mogę obiecac bo w niedziele przewaznie przejeżdżam do łodzi i zastanawiam się nad trasą Sochaczew-Skierniewice-Łódź, zobaczę dopiero w niedzielę ilę będę miał czasu.

Opublikowano

u mnie to depend od tego czy bede mial prace, jesli bedzie wolne to sie zjawie napewno ;]

Opublikowano

coś chłopaki niechętnie się zapisują :gwizdanie: a rozpogodzić się ma dopiero od poniedziałku ;( :wallbash:

Opublikowano

z tą pogodą to od dwóch miesięcy naprawde tragedia, oby tylko w niedziele znów nie było lipy :disgust:

Opublikowano

5 :audi: to mało, co taka cisza ? a pozostali Panowie czemu nic nie piszą?? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.