Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak tam Pany z jutrzejszym Spotem ? Kto sie deklaruje podjechać ?

Ja będę miał ciężko bo mi doszły jeszcze odwiedziny znajomych oprcz wypadu do Wawy, ale postaram się wpaść chociaż na chwile.

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mnie bankowo nie bedzie :disgust: :disgust: :disgust:

Opublikowano

mnie tez nie :no:

Opublikowano

No to frekwencji dużej nie będzie bo ja niestety też odpadam :confused4:

A że pozostali się jakoś nie odzywają nie wiem czy nie przełożyć terminu Spota o tydzień, dwa lub trzy :mysli:

Opublikowano

mnie tez dzisiaj nie bedzie :confused4: chyba trzeba przelozyc, ja bede 26 w domu, a od 16 można mnie spotkać w Mielnie :naughty:

Opublikowano

W takim razie odwołujemy dzisiejszy Spocik :(

I powoli możemy skupić się nad ustaleniem daty przyjaznej dla większej ilości osób.

Ja nastepne dwie soboty mam zajęte, bo 18 mam grilla a 25 wyjeżdzam na cały weekend.

Więc jak dla mnie najlepsza byłaby niedziela 19 lipca.

Podawajcie swoje typy i coś sie ustali.

Opublikowano

sorki, że się nie odzywałem ale kompletnie zapomniałem o dzisiejszym spocie :wallbash: ale i tak bym odpadł bo mam dzisiaj małą imprezke :decayed: pozdrawiam Panowie :hi:

Opublikowano

Ja 25lipca pruje nad morze... wiec 19 chyba bylo by ok..

Opublikowano

Czyli na 19 mamy dwóch chętnych :)

A jak reszta ?

Opublikowano

Wczoraj wesele, dzisiaj poprawiny, a od piątku przez 2tyg - słońce, dupeczki, gorące klimaty :naughty::drunk::dance:

P.s. Oby było jak najwięcej tych biednych :boobs:

Opublikowano

no ja będe na plażach naszego kochanego morza gdzieś za 2 tyg i na 2 tyg więc mnie tez raczej sie nie spodziewajcie :wink4:

:beach::guma::thumbup:

mój plan co do furki narazie 50 % progress :decayed:

pozdro dla tych co będą nad morzem ;)[br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 11:25_________________________________________________

P.s. Oby było jak najwięcej tych biednych

żaden problem idziesz na plaże naturystów i masz :cool1::kox:

Opublikowano

Ja jestem ciut zapracowany. U mnie jak coś to tylko sobota wchodzi w grę i tylko godzinki popołudniowe. Nie wiem jak jest w Skierkach ale w Socho właśnie się solidnie rozpadało. Coś nie mamy szczęścia z pogodą. W sobotę ostatnio non stop pracuje, ale ogólnie to jest jedyny dzień kiedy mogę do Skierek podjechać.

Opublikowano

Dopisany: 12 Lipiec 2009, 11:25_________________________________________________

P.s. Oby było jak najwięcej tych biednych

żaden problem idziesz na plaże naturystów i masz :cool1::kox:

Tam gdzie będę są same plaże naturystów :kox:

Opublikowano

misiek teraz chyba nie będziesz miał z tym problemu :decayed: tyle tego lata po mieście :polew::tongue4:

:hi: nie gadaj 4 lata temu znalezlem jedna :polew: i jak dotad jedyna.... mysze sie zgodzic w polsce sa same mocno wyeksploatowane towary :polew: :polew: :polew:

mam nadzieje sezon na dziewice :wink4: rozpoczenty tylko gdzie one sa???? :polew:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 16:59_________________________________________________ :hi: co taka cisza?

tymi dziewicami każdego zamurowałeś :decayed: :decayed: chyba bedziesz musial sie wybrac do podstawówki :polew:

Opublikowano

Skovroon czyli jak tak dalej pójdzie to będziemy we dwóch na Spociku :polew:

Opublikowano

ja może też się pojawię :wink4:

Opublikowano

ja może też się pojawię :wink4:

malin decydujesz sie na tego wirusa?? bo wytargowalem z rogalem po 1000zl od auta w przypadku gdybysmy jechali we 3ech..
Opublikowano

malin decydujesz sie na tego wirusa?? bo wytargowalem z rogalem po 1000zl od auta w przypadku gdybysmy jechali we 3ech..

Chopy, bierzta go we 3ech bo taniej raczej już nie będzie :wink4:

Opublikowano

narazie brak funduszy, może pod koniec wakacji ale tez nie obiecuje.. więc jak chcecie to bierzcie beze mnie :wallbash:

Opublikowano

Panowie, a jak z Niedzielą :mysli:

Będzie jeszcze ktoś chętny na spocik 19 lipca czy odpuszczamy sobie w lipcu ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.