Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak mocy nie działa turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o pomoc nie działa turbo samochód rozpędza się do 100 nic więcej po wyciągnięciu bagnetu pluje olejem.

tu daje logi 2 x 011 jedno jak turbo działało a drugi jak się wyłączyło

http://vaglog.pl/log_200565.html

http://vaglog.pl/log_200643.html

http://vaglog.pl/log_200642.html

http://vaglog.pl/log_200641.html

http://vaglog.pl/log_200640.html

Edytowane przez Zomak

Opublikowano

Logi robi sie pojedynczo a nie 3 na raz. Cos jest nie tak z tymi logami, na 3 biegu miałes pedał w podłodze ????????? Przy 3000 RPM silnik wymaga tylko 1800 a to troszke mało. Jaki to silnik ? AWX ???? Zaloguj grupe 11 w BS i obserwuj czy sztanga sie porusza .


Powiem tak nie chce mi sie zbytnio nad tym siedziec przy niedzieli ale tak na szybko zobaczyłem ze przepływka chyba zle wskazuje. Co do turba to tak jak pisałem wyzej zaloguj 11BS i obserwuj czy sztanga pracuje. Logi sa dziwne i to bardzo w jednym wygląda tak jakby był tryb awaryjny a nagle turbo wstało i ładnie trzymało cisnienie.... Dziwna sprawa. Dzieje sie tak cały czas czy tylko jak go przegonisz i wpadnie w tyb awaryjny ????

Pasowało by sprawdzić czy układ podcisnienia jest ok jesli tak to turbo na stół.

Opublikowano

Wygląda jakby EGR się przycinał w pozycji otwartej.

Nie kopci z wydechu , jak nie chce jechać ?

Spróbuj zaślepić EGR na próbę i pojeździj :naughty:

Na ostatnim logu widać że zaczęło nagle pompować, szkoda że nie było logowane razem z 003, było by widać co pokazywała przepływka .

Opublikowano
  • Autor

Wygląda jakby EGR się przycinał w pozycji otwartej.

Nie kopci z wydechu , jak nie chce jechać ?

Spróbuj zaślepić EGR na próbę i pojeździj :naughty:

Na ostatnim logu widać że zaczęło nagle pompować, szkoda że nie było logowane razem z 003, było by widać co pokazywała przepływka .

EGR mam odłączony ale nie jest zaślepiony nwet nie wiem jak wiem tylko że ten wężyk jest zdjęty i wkręcona śruba w niego

Edytowane przez Zomak

Opublikowano

Wczesniej było ok ??

Opublikowano
  • Autor

czasami przy 3 tyś obrotów rozłączło turbo

Opublikowano

Trzeba sprawdzić podciśnienie i rury dolotu. Przepływka zle wskazuje ponieważ w grupie 8 trzecia kolumna ma mniejsze wartości niż druga a tak nie powinno być. Pisze 3 raz zaloguj 11BS i obserwuj sztange, powinna poruszać się nie cale 2cm jeśli tak nie jest geometria do czyszczenia

Opublikowano
  • Autor

miałem lekką stłuczke i mam małą dziure w intercooler moze to ma wpływ na turbo i te wskazania

Opublikowano

Masz odpowiedz.....

Opublikowano

samo odłączenie podciśnienia od egr się może nie spełnić sprawdz czy jest w pozycji zamkniętej bo może być przycięty a najlepiej to go zaślep :)

Opublikowano

Dokładnie... z dziurawym IC daleko nie pojeździsz :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.