Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 AJM] zestaw rozrządu z Allegro - co o tym sądzicie ?


max0107

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/item443190279_rozrzad_komplet_audi_a3_a4_seat_vw_passat_1_9tdi.html

Proszę o jakieś sugestie. Allegrowicz ma bardzo dobre opinie. Ale cena za ten zestaw wydaje mi się dziwnie niska? na Intercars za sam napinacz z paskiem więcej wołają. co o tym myślicie ? warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie , czytając opinie o nim to wydaje się być OK. w sumie jak pójdę do jakiegoś sklepu to tez nie mam pewności ze to nie jakaś podróbka jak to miało miejsce dawniej z paskami Gates.

decyzji jeszcze nie podjąłem ale zestaw wydaje się byc ciekawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ASO sa zestawy naprawcze do rozrzadu. szkoda ryzykowac. policz koszty remontu po zerwaniu oszczednosciowego paska :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się kolego, ja do poprzedniej swojej niuni ( B4 ) tez robiłem zakupy na allegro, kupowałem zestaw rozrządu i nie tylko ... w sumie to nic mi sie nie działo. ale ta b4 była warta tyle co teraz sam silnik w a4 wiec dlatego wole sie poradzić kolegów z forum czy miał ktos jakies doświadczenia z zakupami tego typu części na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: czyli mam rozmiec kupujmy na allegro :mysli::wallbash:

jezeli macie kogos sprawdzonego mozna kupic, jezeli to pojedyncze zakupy bym sie 1000x zastanowil.

czy naprawde zaoszczedzenie 200 zl jest warte ryzykowania 10x wyzszych kosztow czy nawet wymiany silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze mozna kupic na allegro lampe, blotnik, felgi... a nawet opony (jak sie je obejrzy przed transakcja), ale rozrzad? Skad bedziecie wiedziec kiedy te czesci byly wyprodukowane i jakie jest zrodlo ich pochodzenia? Spetsnaz pisal "przed chwila" jak kupil kiedys ori wahacze na allegro... z data produkcji '01 i po 7k km nadawaly sie do kosza...

Oczywiscie sa i uczciwi sprzedawcy, nawet niektore ASO handluja czesciami na allegro... ale ja jednak wole miec FV i p-kt sprzedazy czesci pod reka w razie jakichs problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można to rozpatrywać różnie.. na serwisach aukcyjnych swoje aukcje (przedmioty) wystawiają również osoby/firmy pewne (patrz ASO Skody Plichta).

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6469329

ja swój rozrząd kupiłem u nich.. może nie przez samo Allegro, ale numer znalazłem u nich :>[br]Dopisany: 04 Październik 2008, 21:35_________________________________________________

zywiscie sa i uczciwi sprzedawcy, nawet niektore ASO handluja czesciami na allegro... ale ja jednak wole miec FV i p-kt sprzedazy czesci pod reka w razie jakichs problemow.

dokładnie, warto zwrócić uwagę na datę "przydatności do montażu" części. Każda część zakupiona w ASO ma takie oznaczenie. Jeżeli chodzi o kwestię f-ry to ASO Plichty nie chciało mi sprzedać części bez podania danych (koniecznych do wystawienia imiennej f-ry).

Co ważne, trułem im już d*pę na maxa pytaniami drogą mailową. Najdłużej na odpowiedź czekałem około 1,5 godziny. Porównując to z serwisami ASO z W-wy.. nie ma o czym gadać. Do magazynu części w warszawskich ASO ciężko się nawet dodzwonić.

reasumując rozrząd z Allegro tak, ale jedynie od sprawdzonego sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można to rozpatrywać różnie.. na serwisach aukcyjnych swoje aukcje (przedmioty) wystawiają również osoby/firmy pewne (patrz ASO Skody Plichta).

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6469329

ja swój rozrząd kupiłem u nich.. może nie przez samo Allegro, ale numer znalazłem u nich :>

Dokladnie o tym pisalem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad bedziecie wiedziec kiedy te czesci byly wyprodukowane i jakie jest zrodlo ich pochodzenia? Spetsnaz pisal "przed chwila" jak kupil kiedys ori wahacze na allegro... z data produkcji '01 i po 7k km nadawaly sie do kosza...

Również potwierdzam. Jeżeli chodzi o wahacze, to były kupione od "prywatnego sprzedawcy" nie znalazłem nic co mogło podważyć ich oryginalność (może poza ceną).. posypały się mega szybko. Nadawały się i poszły do kosza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałek zadzwonie do ASO - zobacze co i za ile oferują :)

Popytaj też o ceny w renomowanych sklepach typu Intercars :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...