Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BCZ] Kolejna Audi w moim posiadaniu :)


morsik26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :-)

Kiedyś była A4 B5.

04082012146.jpg

No i po krótkiej przerwie przyszła kolej na kolejną Audi :):) Tym razem padło na Audi A4 B6 Avant.

Audi jest z listopada 2003 roku.

Silnik 2.5 TDI 163KM kod BCZ

Przebieg: 279000

Na wyposażeniu:

Pakiet S-line sport

4xel.szyby

el.lusterka

6xpoduszka powietrzna

tempomat

klimatronik

xenony

komputer

climatronik

i jeszcze parę innych rzeczy.

Mam w niej parę rzeczy kosmetycznych do poprawy,ale myślę,że jakoś to ogarnę.Mam tylko nadzieję,że silnik będzie chodził,bo wiadomo różne opinie się słyszy na temat tej jednostki,a podobno te są już poprawione.

Co do planów to nie mam jakiś sprecyzowanych:

-Naprawa tylnej wycieraczki - done

-Naprawa podświetlenia tablicy rejestracyjnej led - done

-Zmiana oświetlenia wnętrza na led

-Wymiana mikrostyku w prawych przednich drzwiach - done

- Zmiana felg na srebrne - done

-wymiana rozrządu - done

-niespodziewana wymiana dwumasu - done

Dalsze plany to:

-obniżenie auta o jakieś 3cm

-polerka lakieru

-pranie tapicerki

-naprawa podsufitki

Oto kilka fotek zaraz po zakupie:

11c62w5.jpg

mkkbif.jpg

16hn4mp.jpg

t7ykwo.jpg

30uuyd4.jpg

27z91yd.jpg

16gwap.jpg

A teraz tak wygląda:

6a3fcb0bebadd93c744b1e3ca8f33844.jpg

67a3bbebf658cd53e0a37b531e44e9e8.jpg

644c9213258f73edd8e81391970ccbdc.jpg

f3b8647eb5e3c1fcb24b6c59d7c602db.jpg

c645a6a21be8f205bfbb8461aebe5cd8.jpg

Edytowane przez morsik26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć więcej fotek i postaraj się o opis. :cool: Nie trzeba pogody ani żadnej sesji tylko kilka fotek zew. + wew. i ewentualne plany.

To wszystko! Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe rezanko z wczoraj [emoji6]

a9d398c112c75234bf8395867f9d5e9e.jpg

622830d71f6058d8308239c9f9d5fe4e.jpg

Miał być połysk, a wyszedł jednak mat. Wiem,że to nie jak oryginalne ale każdy orze jak może [emoji12]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ładne wozidlo jak się spisujez twoje 2.5 tdi

A spisuje się dobrze nie ma co narzekać. Jedynie co musiałem wymienić dwumas i sprzęgło,a tak to się kula jakoś. Jest po wymianie rozrządu.

No i przyszła pora na małe zmiany.

Wrócił oryginalny grill tzn została z niego ściągnięta czarna folia. Tak to teraz wygląda.

538fc27a934389355e0edbcea1657599.jpg

No i najważniejsze Audi doczekało się nowych felg firmy MAM dalej w rozmiarze 17". Zamieniłem się za te moje czarne.

df531fbfe5a6899cf9ef747a14abc69f.jpg

3c791c0c7c913ac8f437de808f5b368a.jpg

Edytowane przez morsik26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba pakiet sport, fotele półkubły wszmacie, gałka Sline i kiera 3.ramienna.

Czarne felgi za***iście pasowały.

Co do komunikatów na liczniku to możliwe że mikrostyk w zamku powiedział papa, aczkolwiek warto zacząć od podgięcia pinów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba pakiet sport, fotele półkubły wszmacie, gałka Sline i kiera 3.ramienna.

Czarne felgi za***iście pasowały.

Co do komunikatów na liczniku to możliwe że mikrostyk w zamku powiedział papa, aczkolwiek warto zacząć od podgięcia pinów

Tak teraz już wiem,że to pakiet sport. Mi osobiście nie podobały się czarne felgi do czarnego auta. W dodatku myślałem,że to oryginały to bym je zostawił,a okazało się że to chińczyk. Mikrostyk już wymieniony i komunikaty już są. Jedynie co jeszcze nie działa to lampki w drzwiach po otwarciu od strony pasażera i nie wiem czemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jedynie co jeszcze nie działa to lampki w drzwiach po otwarciu od strony pasażera i nie wiem czemu.


Może głupie ale zobacz czy żarówki dobre:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co jeszcze nie działa to lampki w drzwiach po otwarciu od strony pasażera i nie wiem czemu.

Może głupie ale zobacz czy żarówki dobre:)

Żarówki nowe. Obstawiam na któryś przewód przerwany w łączniku między drzwiami a karoseria.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem,ale za chiny nie mogę wyciągnąć tej wtyczki co wchodzi z drzwi do karoserii albo źle coś robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdź czy sygnalizuje otwarcie drzwi na FISie,bo jeśli nie to mikrostyk padł w drzwiach.To jest najczęstsza przyczyna braku świecenia lampek w drzwiach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdź czy sygnalizuje otwarcie drzwi na FISie,bo jeśli nie to mikrostyk padł w drzwiach.To jest najczęstsza przyczyna braku świecenia lampek w drzwiach :wink:

Mikrostyk wymieniony i na Fisie już pokazuje otwarcie drzwi i pod nogami pasażera też się lampka świeci tylko nie w drzwiach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kolego , zmiana felg na plus pasują srebrne do czarnego. Jechałem za Tobą w zeszłym tygodniu skręcałem na ścierniach na bojszowy mrugnąłem nawet pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariuszbielsko, dnia 23 Lip 2015 - 14:38, napisał:snapback.png

Siemka ładne wozidlo jak się spisujez twoje 2.5 tdi

A spisuje się dobrze nie ma co narzekać. Jedynie co musiałem wymienić dwumas i sprzęgło,a tak to się kula jakoś. Jest po wymianie rozrządu.

hej ze tak spytam ile cie kosztowałą wymiana rozrzadu i jakiej firmy założyłeś, mi wczoraj jakimś dziwnym trafem wiazke od wiatraka klimy wciagło do wiska i zmieliło kable

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapłaciłem za rozrząd razem z wymianą 1800zł. Wszystko jest z tej firmy INA prócz paska,bo on jest z Continentala.

Cześć kolego , zmiana felg na plus pasują srebrne do czarnego. Jechałem za Tobą w zeszłym tygodniu skręcałem na ścierniach na bojszowy mrugnąłem nawet pzdr

Kurcze no widzisz nie zauważyłem Cię. Wybierz się na spoty co wtorek do Katowic.

Dawno nic nie dodawałem. Dziś dzięki pomocy ucho.77 został założony elektromagnetyczny czujnik parkowania i zobaczymy jak to będzie się sprawować.

No i wpadło też inne koło 18" na które się zamieniłem za moje 17". Zdjęcie tylko po ciemku na razie. Jak pogoda dopisze to zrobię inne

d2f25e9d15d8255b395aec0f933e990c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładny ten wzór masz, widzę że też deal za 17'' udał się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...