Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] Audi A4 B6 1.8T+ pakiet MS Design + 19" 3SDM by Kris


KrisWro

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszła pora na rodzinne wozidło :), wcześniejszy projekt to Mazda 323f BA (foto poniżej :) )
Jeśli chodzi o temat nowego nabytku, do którego przekonał mnie znajomy z tego forum (roman_tyk), więc po prawie 7 miesięcach poszukiwań i sprawdzenie prawie 30 B 6'tek juz i tak wyselekcjonowanych zostaliśmy nagrodzeni i jest rezultat :)

F'ranca:

2cfd68b8512a7161med.jpg

Audiola zaraz przy zakupie:
e199fd32c946d48dmed.jpg

f70d7f5016e633damed.jpg

67919f1ff0408cdemed.jpg

47195a50de3bb3e3med.jpg

Kompletnie nie znam się jeszcze rzeczach technicznych dotyczących Audi, ale codziennie dzieki forum i tematom na nim zawartym wiedzę poszerzam.

Troche z tego co to jest:

A4 B6 (BFB) grudzień 2002r. porezane 1,8 Turbo 250 KM

Modyfikacje: jeśli chodzi o serducho to pod maska centralny intercoller, tip nierdzewka, wydech remusa na 3 calach, hamulce 320mm, turbo k04-15 oryginal odpowiednik k04 MTM, przeplyw 200g/s boost w peaku 1.3-1.4 bara .

Przebieg 135 tys. tak wiem CUDA, ale jest to ori przebieg, auto prześwietliliśmy na wskroś, miernik lakieru, diagnostyka silnika i pozostałych elementów.
ostatni wpis ASO listopad 2014r.

Wnętrze: s line, czyli czarna podsufitka alu wykończenia, półskóry, grzane krzesła, kolorowy FIS z navi, rolety w drzwiach, nagłosnienie BOSE itd...

Zewnątrz:

Pakiet Votex
Koła lato 18" na 8,5", zima 17 na 7" :)

kilka fotek:


Mycie z niemieckiego kurzu :)
343ebb72016fd9b7med.jpg

8a56228b872d3ae8med.jpg

193333521a190055med.jpg

e414bbc624056dccmed.jpg

Zimowy Setup :)

3053e09e6e02f7d3gen.jpg

4691894aa2aaf1b6gen.jpg

Rzeczy do zrobienia w najbliższym czasie: wymiana świec, wycięcie kata delikatne poprawienie programu no i FUN z jazdy :D

Pozdrawiam

Edytowane przez KrisWro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale masz tył spasowany :kwasny:

no drażni bardzo :) i to było powodem lekkiego dystansu przy wyjeździe po auto, ale przejechaliśmy miernikiem lakieru całe auto i poca wspomnianymi w historii z ASO robotami grubość lakieru igła, zresztą jak oglądaliśmy w necie auta z tym pakietem to na każdym jest on "tak fachowo spasowany" - no poza fotkami w katalogu producenta :)

Edytowane przez KrisWro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki :) czekam na jakis spot pod milenijnym, chce na kreske :P

uwazaj Imhohet:) kolega Kris jak przejezdza kolo placu zabaw to dzieci chowaja sie pod hustawkami

ładna sztuka ;) bfb ladnie chodzi?

a jak ma chodzic, igla

ale masz tył spasowany :kwasny:

vortex tak jest oryginalnie spasowany, poogladaj kolego fotki na google grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknota <zazdrośnik> :decayed: tył noo można by się czepiać ale kto jak lubi zawsze można coś pomodzić z nim .. ogólnie cudna bryczka :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1:

Bezawaryjności kolego :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rwie na 4 kopyta czy nie? Ładna maszynka, gratuluję zakupu :)

niestety ośka, pokazał się pomysł zrobienia z tego quattro, ale napewno nie w najbliższym czasie, najpierw musze się nacieszyć tym co jest :)

Zresztą już jedną skarbonkę mam w garażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra obstawiamy. Ja na Imhotet, sorry KrisWro.

Hehehe sam na niego stawaim :D, pędzie na 4 buty to gdzie z ośką się równać nie mniej jednak z czystej ciekawości wyzwanie przyjmuję, jak tylko ogarne się z robotą w firmie i z tematami powiekszenia się rodziny pojawię się pod MM :)

A jak kolego z tą mocą na jedną oś? Da się trochę pobawić, czy co chwile ESP o sobie przypomina ?

Furka zacna - pozdro :)

podobno można się tym pobawić taką opinie słyszałem :) ale fakt jak depczesz na czerwone to ESPe świeci jak choinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra obstawiamy. Ja na Imhotet, sorry KrisWro.

Hehehe sam na niego stawaim :D, pędzie na 4 buty to gdzie z ośką się równać nie mniej jednak z czystej ciekawości wyzwanie przyjmuję, jak tylko ogarne się z robotą w firmie i z tematami powiekszenia się rodziny pojawię się pod MM :)

hehe jasne ja tez musze dokonczyc pare rzeczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne wozidełko , bezawaryjności i powodzenie w planach :thumbup1:

... na A4 z pakiet ospoilerowania co masz u siebie w UK mówią RS4 :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quattro w b6 zamontować to ponoć żaden problem jeśli ma się wszystko, nawet filmik jest na yt jak montują w przyspieszonym tempie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna fura ale de dokladki jakos mi nie podchodza seria sline duzo lepiej wygląda :) Powodzenia w modach

Edytowane przez krzysiekvtec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W audioli wyleciał KAT pojawił się DP od Gregora, wymieniono świece, wtryski (z prosiaka), poprawiono nieszczelności w przewodach pod maską i zaczeło się to odpychać :)

Ze zmian wpadło zawieszenie gwintowane, felgi 3sdm 19", nowe opony na lekki naciąg, na przód heble z B7 3,0 TDI, auto zostało poprawione w kilku miejscach przez malarza, założono pompę paliwa z cupry R i kosmetyka oleje płyny itd..

fb095cbc29f01515med.jpg

Znajomi na urodziny sprezentowali nałozenie kwarcowej powłoki ochronnej, korekte lakieru zabezpieczenie skór itd... więc dzisiaj gdy odbierałem trupa, wyglądał tak:

4af756e3e5a2373cmed.jpg

szybka sesja juz po nałożeniu powłoki Q-glym

73e4a783bc968dfcmed.jpg

e67f737255962522med.jpg

c940d75e008ae50fmed.jpg

358a55fa9c7551d5med.jpg

9e8620ec8cda9972med.jpg

c75c797c7f3359d4med.jpg

Edytowane przez KrisWro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...