Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] A4 CABRIO :)


Wawryn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!

Od niedawna stałem się posiadaczem A4 B6 Cabrio 1.8T 2006r , tak jak chciałem...Więc i przyszedł czas się pochwalić :)

Przesiadam się z forum A6 do WAS:) Mam nadzieje że atmosfera pomocy i wymiany informacji będzie nie gorsza niż w A6klub :)

Trafiłem na rodzynka bo kupiłem "lale" z zaledwie 21 tyś km przebiegu sprawdzonym po VIN-ie. Aktualnie 24 tyś km. Licznik nie był cofany i co najważniejsze żaden element w samochodzie nie był powtórnie malowany , wszystko jak fabryka dała :wink: Widać to po elementach karoserii, wnętrza czy silnika.

Mam nawet folie z tyłu przy nogach chroniącą tapicerkę od brudnych pięt butów :)

Autko tak jak chciałem z USA :D

Prawie pełne wyposażenie brakuje mi tylko pamięci foteli oraz nagłośnienia BOSE :(

Najważniejsze wyposażenie przy najmniej dla mnie:

xenony

RNS-E

Elektryczne fotele z pełną regulacją razem z zagłówkami

podgrzewana kanapa przód + tył

Jedyne co chciałbym dodać to tylko zmienić fele na jakieś chromowane i wrzucić DVB-T do RNS :)

fotki:1868082f6da4d504.jpgea7c46057df83ab5.jpg9fc29c0ddd125847.jpgaa740d977695ef34.jpg

84baabbb9d8263bb.jpg

cc50c8296b74465d.jpg

Edytowane przez Wawryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny :) do pełnego wyposażenia to daleko mu ale nie jest źle :wink: tylko proszę nie żadnych chromowanych felg :facepalm:


elektryczne zagłówki ? a to ciekawe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mogły by być jeszcze łopatki do zmiany biegów przy kierownicy fakt :) Patrzyłem pakiet s-line ale jak szukałem auta z USA to na żadnym go nie było :) chyba że tak trafiałem

Edytowane przez Wawryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka i zadbana jak widać na pierwszy rzut oka. Który to rok? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widziałem w opisie ale wydaje mi się, chyba powinien mieć już m.in. duży grill? :mysli::wink4:

Edytowane przez akjam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trochę cie poniosło, pewnie jak USA to rok rejestracji masz 2006 a produkcji pewnie 2005, sam sprowadzałeś z USA czy kupiłeś od kogoś kto sprowadza auta?? Tylko nie chromowane felgi :facepalm:

Edytowane przez Marynarz____
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nie wiem czy Cabrio to lata: kwiecień 2002 - styczeń 2006 :mysli:

Edytowane przez akjam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie koniec 2005 :) modelowy 2006 a data wydania 2006 i taka też jest we wszystkich papierach .Kupiłem już w PL:) haha no może mnie poniosło z tymi felami ale napewno bym je zmienił :)

Edytowane przez Wawryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna sztuka. widać, że zadbana - jak moja :decayed: coraz więcej cabrio na forum :naughty: kupowałeś w Polsce?


elektryczne zagłówki ? a to ciekawe :decayed:

też to mam :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyyy nigdy o tym nie słyszałem :decayed:

Witaj,

Gratulacje pięknego nabytku :D

To praktycznie nówka sztuka!

Pięknie te słupki alu kontrastują z lakierem!

PS. Tylko nie wrzucaj do tego cacka felg chromów bo to mega wiocha!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyyy nigdy o tym nie słyszałem :decayed:

wpadnij kiedyś do nas na spot to Ci pokażę :decayed: albo w BT o ile pojadę niebieskim :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kupiłem w PL, od starszego już Pana który odkupił autko od kobiety (Polki-jej sąsiadki żeby było śmieszniej, i temu na mnie zarobił :wink: ) która już została w USA na stałe ,a cabrio stało w garażu w PL :) Jako drugie auto spoko ale naprawdę Panowie przeraziłem się sprawdziłem wszystkie Cabrio po VINie z allegro i 3/4 z nich miały cofnięte liczniki a te co nie miały były szrotami.......czekałem na coś co się pojawi i od razu pierwszego dnia zgarnołem :)dzięki postaram się zajrzeć na jakiś spocik,:):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kupiłem w PL, od starszego już Pana który odkupił autko od kobiety (Polki-jej sąsiadki żeby było śmieszniej, i temu na mnie zarobił :wink: ) która już została w USA na stałe ,a cabrio stało w garażu w PL :) Jako drugie auto spoko ale naprawdę Panowie przeraziłem się sprawdziłem wszystkie Cabrio po VINie z allegro i 3/4 z nich miały cofnięte liczniki a te co nie miały były szrotami.......czekałem na coś co się pojawi i od razu pierwszego dnia zgarnołem :)dzięki postaram się zajrzeć na jakiś spocik, :):hi:

to rzeczywiście perełka :) ja też szukałem US na początku, ale chciałem manual.. a tych praktycznie nie było, a jak były to bite :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2015 o 12:11, Wawryn napisał:

Zaimpregnowany dach :)

http://youtu.be/0Hh77XVYTeQ

fdfsd

Edytowane przez impulse1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sam :), nie wiem czy zaraz od Moderatora nie dostanę za reklamę... Kupiłem najpierw środki Z ASO : piankę i spray, ze znaczkami audi, ale niestety muszę przyznać że pomimo sporej ceny nie nadają się do impregnacji.Po jednym desczowym dniu dach poległ i zamókł. Pianka spoko fajnie czyści i pachnie ale normalne środki w sklepie do czyszczenia też takie są...

a dach zabezpieczyłem 303 Fabric Guard , litr za 100zł ale warto bo trzyma naprawdę spoko .Śmiało mogę go polecić :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...