Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory oświetlają lewe pobocze


bolek1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jakby co to nie znalazłem podobnego tematu. Niedawno kupiłem B6 z 2002r. Zauważyłem, że po włączeniu świateł drogowych oświetlają lepiej lewe pobocze, prawe wcale. Taka myśl mnie naszła że być może nie kupiłem przekładki anglika. Po sprawdzeniu Vin'u na stronie historiapojazdu.gov.pl niby wynika że auto sprowadzone z Niemiec w 2010 r. W sumie poza tymi lampami nie ma innych oznak. Co o tym myślicie Panowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że trzeba się udać do SKP i ustawić te lampy.

Koszt niewielki ale wzrośnie twoje jak i innych bezpieczeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, niedługo jadę na przegląd więc się tym zajmę, ale w sumie dziwne, auto użytkowane w PL niby od 5 lat , a taka sytuacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość stacji diagnostycznych takie rzeczy jak sprawdzenie świateł i ich ustawienie robi za free, niektóre wezmą te 10zł.

A sprawdź na lampach oznaczenia, może ktoś same lampy wymieniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat na pewno będzie załatwiony tylko właśnie zastanawia mnie ustawienie tych reflektorów, co dokładnie mam sprawdzić?

Edytowane przez bolek1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o strzałki na kloszach i problemy typu "angol vs eu", ale jeśli tylko drogowe.

Ja podobny problem miałem z tym, że lewa świeciła w lewo i do góry, strącałem wiewiórki z drzew z lewego pobocza jadąc nocą przez las a to żarówka krzywo się osadziła w lampie, źle wymieniać jak ciemno a zamknęła się bez problemów. Prawa natomiast świeciła idealnie.

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kontroli sprawdzą i powiedzą co i jak. Mógł wylecieć odblaskowe z regulacji i krzywo siedzi. Jeśli tak to może być kłopot z regulacją. No dobra nie straszę - pojedziesz, zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o światłach przeciwmgielnych, u mnie tylne świeci się po stronie pasażera. Jeśli to anglik wolę wiedzieć takie rzeczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mógł wylecieć odblaskowe z regulacji i krzywo siedzi.

No kolego.

Z tyloma postami mógłbyś poprawniej pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, przycisk esp też masz po prawej?

Wysłane z mojego LG-D802

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam na plac ze ścianą podjechał, krzyżak i światła ustawione, a sprawdziłeś w ogóle czy Ci silniczek regulowania poziomu lamp działa w jednym i drugim reflektorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

esp mam po lewej, potem w prawo kolejno wizytownik, awaryjne i uchwyt na napoje. nie mam regulacji poziomu lamp. w tym miejscu jest jakas dioda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba oznaczenia na lampach sprawdzić, bo moze był jakiś przypadek z przodu i lampy poszły i aby było taniej włozone angliki,

bo zajrzenie do samych lamp czy żarówki dobrze siedzą i nic sie tam nie rusza to oczywista sprawa ktora na początku trzeba sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i doszedłem do tego że to na 99,99% anglik. Poza lampami przeciwmgielnymi po prawej stronie i przednimi reflektorami walącymi na lewo to jeszcze chyba najoczywistsza rzecz to VIN pod szyba w okienku...są tego jakieś plusy? czytałem gdzieś że po przekładce mogą nie działaś pewne rzeczy jak to jest w przypadku audi?

Edytowane przez bolek1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...