Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 1.9TDI AVF 165KM:)=Project S-Line:)PoWoli Do PrzodU...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki koledzy, nie chcę demona prędkości ale żeby w miarę się odpychało, jak 1.8T nie daje rady to mi wystarczy :)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki koledzy, nie chcę demona prędkości ale żeby w miarę się odpychało, jak 1.8T nie daje rady to mi wystarczy :)

No jeszcze wszystko zależy od zużycia materialu:)U mnie w serii wyplulo 135,5km:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

W końcu się pojawił temat z autkiem :good::naughty: będę obserwował :)

Opublikowano

azqepw48.jpg

Jakie masz parametry tych felg na tym zdj ? Stosowałeś dystanse ?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
Witam A To Moje Poprzednie Wozidło:)Pochłoneło troszkę czasu i kasy ale poszło dalej po kilku dobrych latach :mellow:
d9hm7sf6.jpg
Chciałbym się pochwalic narazie skromnym egzemplarzem:
-Audi A4 B6
-1.9 TDi AVF
-Rok.2003
-Przeb.217.000 Z Książką.Pod miernikiem pokazało że przedni blotnik malowany.W serwisie dekra(niemcy)
Nie Dobite szukane sporo czasu kupione od prywatnej osoby|(niemcy).

Podczas zakupu nie wiedziałem czy to s-line czy nie nie wiedziałem o co chodzi miała tylko znaczki przeglądając auta kolegów z forum zaczaiłem
A teraz jest plan żeby zrobic Projekt s line ;)
A więc tak wyposażenie nie powala: :kwasny:
-2xelektryczne szyby
-6xAir Bag
-klimatronic dwustrefowy
-podświetlany podłokietnik popiołka i kratki nawiewów
-grzane stołki
-telefon
-pompowany odcinek.lędźwiowy
-elek.lusterka
-podstawowy fis.Czyli czerwony pokazujący tem.zewnętrzną i zasięg baku.
-koło 17" s-line oryginał
-abs,esp
-wpsomaganie,centralny zamek
-i inne podstawowe pierdółki
ZROBIONE:
-zaraz po kupnie oleje filtry
-rozrząd
-heble przod tarcze klocki i tyl tarcze klocki narazie standard
-kiera b7 s-line plus multi
-listwy progowe s-line
-tempomat
-koło 18" narazie z rs c5 plan na inne może zostaną takie:P
- gałka s-line
-ledy pod tablice
-biała 16" zima.
-czarne obwódki grilli
-Program Na 165KM
-Ramki Klubowe :wink:
-Zregenerowane lampy + środki w czerń :naughty:
PLANY:
-czarny sufit
-pół skóra lub full skóra
-zawias niżej
-zderzak przód tył s-line lotka listwy wewnętrzne,zewnętrzne s-line
-lekko ciemniejsza szyba
-clh
-pełny kolor fis
-swap hebli
-Elektryka tył
itd planów dużo ale zaraziłem się przeglądając forum :hi:
Zdj po kupnie Sierpień.2014
58qxz6r5.jpg
o6yszued.jpg
Styczen 2015 :)
bw58z43a.jpg
e5mgvmaw.jpg
nloha2ak.jpg
9bsmeqnx.jpg
y3gql5sy.jpg
8w2edhgb.jpg
Luty 2015.
Tak z Marszu ramka grilla dolnego jeszcze u lakiernika:)na dniach będzie i dokładka od leona jutro wpadnie:) :)
5x86kn72.jpgWpadła i Dokładka:) :naughty:
zf4bojwz.jpg
Między Czasie wpadł też Mały Zestaw Kosmetyków:)
6pu63s6l.jpg

Czerwiec 2015:) po malych modach

7846m6x3.jpg

Opublikowano

świetnie się prezentuje!

Opublikowano

kozak! :thumbup1:

Opublikowano

Jak byś chciał sprzedać te 17 s-lina to wal do mnie :D

A tak to super furka :kox::kox:

Opublikowano

Ładne Ładne !! Ale za wysoko siedzi jeszcze ! :)

Opublikowano

:thumbup1:

więcej fotek poprosimy :D

Opublikowano

z tą dokładką od leona kozacko wygląda :) szerokości, przyczepności, bezawaryjności :)

Opublikowano

gdzie kupiles takie lampy na przod, za***iście to wyglada

Opublikowano

raczej dal do malowania ;)

co do fury jest mega ale listwy s4 na drzwi tylny zderzak i będzie petarda :D

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Między Czasie wpadł też Mały Zestaw Kosmetyków:) 6pu63s6l.jpg

Uuu a co to za zestawik maguaiersa mozesz opisac kazdy fant i jak zestaw sie zowie albo podac link :)

Edytowane przez amaradaar

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Kolego / koledzy

pytanko. Mam identyczna b6 I nosze sie z zamiarem zalozenia zewnetrznego s-line. Czy sama dokladka bedzie pasowala do oryginalnego zderzaka ? czy musi byc gora I dol.

pytanie nr 2 - w jaki psosob montujecie hokej od cupry ?

http://www.aukcjoner.pl/gallery/023666286-Dokladka-zderzaka-s-line.html#I2

thumbnails.jpg
Zobacz całą galerię

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.