Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CLIMATRONIC-AWARIA


Gość nowy

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

Mam problem z climatronikiem.Ostatnio zapaliłem auto i włączyłem klime. Wszystko było OK przez pare sekund,potem wszystko przestało działać i teraz nadmuch nie chodzi nawet przy wyłączonej klimie. Na wyświetlaczu climatronica po prawej stronie siła nadmuchu skacze raz do wartości maksymalnej raz do minimalnej a sam nawiew nie działa...???

Nie słychac było żadnych niepokojących dźwięków a sam climatronik chodził wcześniej bez żadnych zarzutów. Proszę pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sprawdzić kody bledów na klimatroniku na samym poczatku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę lukas23 to da Ci obraz sytuacji ;) Możesz vagiem jeśli masz lub kodami klimatronica http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=70&highlight=kody+klimatro

Daj znać jakie są błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo błędów pojawiło się w jednym momencie.

(po skasowaniu nadal pojawiają się?)

Może to poprostu sterownik klimatyzacji przechodzi na emeryture (przeszedł).

U mnie niedawno zaczęło wszystko wariować (od tak):

1. ustawienie temperatury było prawie niemożliwe (na LOw gorace powietrze, na 18C zimne, za chwile zimne dopiero na 24 lub 25C - ruletka)

2. nawiew byl tylko na szybe - na kratki centralne tylko szlo jak i na szybe bylo ustawione - ale i tak szlo to niepozornie

3. obieg zamkniety byl niemozliwy do wlaczenia

Bląd wyskakiwal 15.5 lub 15.7.

Wymienilem sterownik i teraz działa wszystko sprawnie (mimo pojawiania sie bledu 2.1 i 7.1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo się orientuje czy można skasować te błędy w jakikolwiek inny sposób niż przez podłączenie komputera do samochodu???

w zależności od błędu można naprawić silniczki sterujące klapami etc... przechodziłem ostatnio taką zabawę przy błędzie 8.7/8.5 - zablokowana klapa ciepło/zimno :) Ogólnie to zegarmistrowska robota w rozkładaniu silniczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...