Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Regulator ciśnienia paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Regulator ciśnienia paliwa w 1.8t jest zintegrowany z filtrem czy jest osobno ???

Opublikowano

jest w filtrze.

Opublikowano

to może i ja się włącze

są filtry z regulatorem 4bar ? czy 3 bary ?

jaki idzie oryginalnie do BFB a jaki do BEXa ?

Opublikowano

BFB i BEX maja te same filtry

Opublikowano

no dobra 3 czy 4 barowy ?

Opublikowano
  • Autor

to może i ja się włącze

są filtry z regulatorem 4bar ? czy 3 bary ?

jaki idzie oryginalnie do BFB a jaki do BEXa ?

Pociągnąłeś temat w dobrą stronę bo też chciałem o to zagadać :)

Czyli jeśli chcemy zmienić ciśnienie na listwie to wystarczy zapakować odpowiedni filtr 3 lub 4 bary ?? Z czego można dopasować ??

Opublikowano

Filtry w avj, bfb, bex są tylko z regulatorami 4 barowymi, innych nie ma.

Opublikowano
  • Autor

I temat rozwiązany :wink:

:hi:

Opublikowano

To rozumiem, Ok thx :banan:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Cześć:)

Czy cisnienie na listwie wtryskowej w avj tak ma skakać?

Opublikowano

No raczej nie przeszkadza to w niczym.

  • 2 lata później...
Opublikowano

Ja mam stałe ciśnienie ponad 4 bary niezależnie od obciążenia silnika. Czy ciśnienie paliwa nie powinno się zmieniać w zależności od ciśnienia w kolektorze dolotowym?

  • 1 rok później...
Opublikowano

 

odgrzeje kotleta żeby nie zakładać nowego tematu. mianowicie zmieniłem pompe paliwa na wallbro 255 oraz filtr paliwa na oryginalny z aso jakiś czas temu. dziś dokonałem pomiaru ciśnienia i u mnie na listwę wtryskowa podawane jest 5-5,3 barów ciśnienie. wygląda na to ze regulator ciśnienia nie ogarnia ? ma ktos jakiś pomysł co z tym faktem ? czy ewntualnie tak powinno byc ?

Edytowane przez ko zack

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 24.04.2020 o 18:07, ko zack napisał:

 

odgrzeje kotleta żeby nie zakładać nowego tematu. mianowicie zmieniłem pompe paliwa na wallbro 255 oraz filtr paliwa na oryginalny z aso jakiś czas temu. dziś dokonałem pomiaru ciśnienia i u mnie na listwę wtryskowa podawane jest 5-5,3 barów ciśnienie. wygląda na to ze regulator ciśnienia nie ogarnia ? ma ktos jakiś pomysł co z tym faktem ? czy ewntualnie tak powinno byc ?

Czy rozwiązałeś problem ? Bądź ktoś miał ten sam i rozwiązał?

Opublikowano

Z mojego doświadczenia mam już 4 filtr paliwa wynika że każdy daje trochę inne ciśnienie. Na filtronie ciśnienie miałem w granicach 5-5.5 bar po wymianie na boscha ciśnienie spadło do 4+/-0.2 ale filtr wydawał dziwne dźwięki więc wymieniłem go na gwarancji z dopłatą na man-a który też dziwnie chalasowal, ciśnienie już nie pamiętam ale też było inne niż na boschu (wedł. Chłopaka z hurtowni podobno Bosch i Man są rabione w Chinach w jednej fabryce i dlatego znowu udało mi się go zareklamować ). Po tych przygodach założyłem stary filtr i jeździłem na nim jakieś 1.5 - 2 lata do momentu aż mi pompa nie padła chyba za duże i za długo pracowała na takim ciśnieniu na listwie dochodziło do 7.5 bara pod koniec jej żywota . Teraz wymieniłem komplet pompa plus filtr i ciśnienie mam w granicach 3.7-4 bary. 

Edytowane przez Instincts

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.