Skocz do zawartości
IGNOROWANY

sprawdzenie termostatu i czujników g62 i g2 vcdesem


grzes791

Rekomendowane odpowiedzi

witam panowie mam prośbę o podpowiedz jak sprawdzić vcdesem lite czy jest walnięty termostat wyczytałem gdzieś na forum że trzeba wejśc w silnik i blok 007 i tam posprawdzać temperature na zimnym i ciepłym silniku(potem te same wyniki posprawdzac w liczniku kanał 003) tylko sęk w tym że jak wchodze w blok 007 to nic mi nie wyświetla czy problem polega w programie czy może w kabelku z góry dzieki za podpowiedzi pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie dogrzewa ci? zawsze możesz sprawdzić na zasadzie kontroli temperatury węży

nom nie dogrzewa znaczy niby na piecu trzyma pion ale dopiero po przejechaniu jaiś 10km i po zatrzymaniu się włączeniu nadmuchu na najwyzszą temperature troche spada tak że raczej napewno termostat tylko chiałem sie upewnić na 100% bo niecały rok temu był zmienianu pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


potem te same wyniki posprawdzac w liczniku kanał 003) tylko sęk w tym że jak wchodze w blok 007 to nic mi nie wyświetla czy problem polega w programie czy może w kabelku

a wogole łaczy ci sie z licznikiem i silnikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem te same wyniki posprawdzac w liczniku kanał 003) tylko sęk w tym że jak wchodze w blok 007 to nic mi nie wyświetla czy problem polega w programie czy może w kabelku

a wogole łaczy ci sie z licznikiem i silnikiem?

łączyć się łączy tylko ten blok 007 w silniku nic nie wyświetla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbuj innym kablem albo inną wersją vaga, miałem takie same objawy w dieslu jak ty masz, czujnik kupiłem nowy ori, a termostat zamiennik wahlera i pół roku było ok, a teraz termostat coś się źle znów otwiera, wymienię podczas zmiany rozrządu na oryginalny tak jak polecają forumowicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoj wymienialem nie caly rok temu orginal i tez d*pa tak ze nie ma znaczenia chyba czy orginal czy cos innego chyba poprostu trzeba trafic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tez d*pa tak ze nie ma znaczenia chyba czy orginal

sam po oryginale który roku nie wytrzymał wymienilem akurat na werneta i juz ponad rok na nim jeźdze i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...