Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Swiatła drogowe(długie) świecą za wysoko.Jak ustawić?


Zbyszek_7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Światła drogowe(długie) świecą mi zbyt wysoko. Mijania ustawione są dobrze na stacji diagnostycznej. Da się je jakoś obiżyć nie zmieniając przy to świateł mijania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że w czasie ustawiania świateł na stacji reflektory były obniżone na maxa i diagnosta w tej pozycji je ustawił. Może teraz podniosłeś poziom reflektorów i światła mijania świecą za wysoko (dla ciebie fajnie lecz oślepiasz innych) a jak włączysz "długie" to świeci po niebie.

Pokrętło regulacji daj na pozycję "0" i podjedź na kontrolę na stację diagnostyczną.

P.s. Żarówki dobrze zamocowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarówki dobrze zamocowane. Regulacji nie mam elektrycznej lamp. Po wizycie u diagnosty nic nie zmieniałem więc, odkąd pamiętam te lampy zawsze tak wysoko świeciały na długich ale dopiero teraz wyczytałem że można to jakoś zmienić tylko nie wiem jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic nie grzebane w lampach to musi byc dobrze. Sprawdź czy nie razisz innych na światłach mijania.

A jeżeli chcesz kombinować w opuszczenie długich to można by pod mocowanie soczewki krótkich u góry podłożyć jakieś dystanse...

O ile mówimy o polifcie bo nie widzę na telefonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

`



Regulacji nie mam elektrycznej lamp.

Na pewno nie masz elektycznej?

Edytowane przez Lukasz_N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy poliftowe i nie ma napewno elektrycznej regulacji. Lampy wymieniałem jakieś dwa lata tamu na DEPO. Może można wyregulować i podnieść samą soczewkę do góry i później obniżyć całą lampę na dół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...