Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDV] Czarny Avant by rosiaksdz - RNS-e led, kiera R8/TT, bixy, RS4 inside, START Engine RS4 itd...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wnętrze ładnie się prezentuje :) teraz żałuje że nie zdecydowałem się na na takie fotele jak były i to w pełnej elektryce :kwasny:

Jedynie te nakładki słabo wyglądają :P

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, ale uwierz mi, że dzień w dzień zdaje sobie sprawe z jakże złej decyzji którą podjąłem :banan: i na bank na RS-y bede zmieniał hehe a fotele kupowałem nie do końca przekonany, ale po zamontowaniu ciesze sie jak nie wiem, że je wziąłem :naughty:

Edytowane przez rosiaksdz

Opublikowano

co to za licznik?

Opublikowano

hej bardzo ladne b6 super sie prezetuje powodzenia w modach pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

dziękuje :P

a licznik to jest moj stary, a zmienione same tarcze zegarów, robione na zamówienie identycznie na RS4 czcionka oraz cała szatagraficzna zmienione miało być tylko znaczek zamiast RS4 na S-line i wyskalowanie jak w ori a4


tutaj z zapalonymi światłami, żeby nie było mam wyłączone radio :P

image-.jpg

Edytowane przez rosiaksdz

Opublikowano

Super to wyszło !! jaki koszt takiego moda?:)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

szczerze to nie pamiętam bo to robiłem dawno :huh: i teraz tez ciezko bedzie mi przypomniec sobie co to za firma robila :facepalm: musialbym przysiasc i poszukac


dpd i przesyłka przyszła :/

86966c4b27cd92a866bd6649eb490604.jpg


cale szczescie reszta cała


jak by ktoś chciał mam pare gratów na sprzedaż

-lusterka zew. składane grzane,

-lusterka zew. grzane,

-lusterko wew. fotochrom automatyczne,

-dekor deski długi szczotkowane alu 7N6

-dekory deski bialy carbon/rybia łuska 2S1

-taśma 8E0 953 541 E

-włącznik świateł 8E0 941 531 A

-panel navi 8E0 919 721 5PR

-navi moduł 4B0 919 887 E

-cały zestaw TV z możliwością kamery

Opublikowano

Ile lusterko?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam. Podeślij fotki tej listwy 7n6 na priv. Tarcze zegarów: moman.pl

Edytowane przez Rederyk78

Opublikowano

Ile?

taśma 8E0 953 541 E - to ta co pod multi podchodzi np z kierą od b7 zgadza się ?

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

tego to Ci nie powiem wiem ze jest to wysoki model taśmy ale czy pod multi to nie wiem


Czas ruszyc z kolejnymi modami
9915175e43308404585e1c7155c8e354.jpg

79006e784f181fa1dc38dd0bde7ad496.jpg

d596d2a34a8995363181fdb501ae7999.jpg

po odświeżeniu i docięciu:

b37f00293cf0a33a524a776ac7c053e7.jpg

In progress...

Edytowane przez rosiaksdz

Opublikowano

Ciekawa alternatywa, żeby nie wydawać majątku na zderzak S4, kratki boczne zostają tak jak teraz ?

Opublikowano
  • Autor

Mhm ;p bo na zywo wyglada to o wiele lepiej no i czekam na lampy bo wtedy juz wg wyglad sie wypelni

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

dobrze wyrezałeś ten ryjek ;) jeszcze zrób boczne kratki i bedzie malina

Opublikowano
  • Autor

A o jakich kratkach mowa od s4? A macie jak to wyglada?

I silnik ubrany :banan:
1651da0cff413f9624f761c3c5e7ab8c.jpg

Edytowane przez rosiaksdz

Opublikowano

No nie mamy...ale jak tak ładnie dorezałes dolna kratę to może boczne z esy tez by się dało?

Opublikowano
  • Autor

Zostawie juz jak jest ;p na zywo fajny efekt robi

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Tez miałem takiego pycha tak że wiem co to znaczy to dranstwo wpasować, graty zaparcia ;)

Ps u mnie wytrzymało to rok a potem przyszła zajawka na s-line i cała robotę huk strzelił ;) tak że tego to choroba ;p

Opublikowano
  • Autor

Hahahah prawda juz sie czaje na ori s4 xd ale jeszcze chwile wpierw tyl jesli chodzi o zderzak, bo teraz musze jeszcze podokanczac reszte [emoji23]

Edytowane przez rosiaksdz

Opublikowano

:grin: o tym mówię jak już tył wpadnie to na bank będziesz przodu szukał :decayed: eh........ skąd ja to znam :kox: tylko jak taką zmianę przed żoną ukryć :whistling::eusathink:

Edytowane przez MichałA4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.