Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

srebrna be siódemka S-line....;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ale piękne a6 c4 miałeś :hi:

no piekna 97r. ostatni model silnik 2.8 v6 ten 193km i naped Q pieknie to jezdzilo.caly zawias orginal KONI

Pogoda dopisuje to sie rezuje... z nudow zalozona dokladka zderzaka tyl i usuniete te paskudne naklejki.

1833491_IMG_4071.JPG

1833502_IMG_4073.JPG

1833515_IMG_4072.JPG

a w kolejce czeka przod zderzak i lotka bagaznika, miala byc w kolor a jednak wyjebka.(jak to sprzedawca stwierdzil ze opis w ogloszeniu jest tylko orientacyjny a wysyla to co ma a nie to co na zdjeciach hahaha)

no nie wazne sie pomaluje;) a mam 2 grile od sline jeden bedzie na sprzedaz moze ktos chetny...?

1833516_IMG_4076.JPG

Edytowane przez bubson22

Opublikowano

jaki stan grilla i jaka cena?

Opublikowano
  • Autor

gril w BDB stanie lekkie pekniecie chromu nie wplywajace na jego wytrzymalosc. cena 550zl

Opublikowano

Poszło pytanie na PW


PW
Opublikowano

Ładny sprzęcik. Bezawaryjności życzę :wink: .

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wiec udalo sie wkoncu ubraz zewnetrzny pakiet. zalozylem juz kola.i tak to finalnie wyglada...mysle na szybami czy nie przyciemnic.

1977414_IMG_4137.JPG

1977423_IMG_4130.JPG

1977424_IMG_4128.JPG

1977425_IMG_4129.JPG

1977426_IMG_4131.JPG

No i blenda tablicy wlasnej produkcji...(nawet ciekawie to wyszlo;)...)

1977427_IMG_4132.JPG

1977430_IMG_4133.JPG

1977438_IMG_4134.JPG

1977445_IMG_4136.JPG

z planow na potem, tak jak wspominalem moze szyby,Bose juz czeka,dystanse tyl,springijakies zeby bylo troszke nizej, no i tyle chyba jak narazie... ;)

Edytowane przez bubson22

Opublikowano

Od razu inny samochód. :thumbup1:

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

Fajnie się prezentuje teraz :). Szyby możesz delikatnie przyciemnić. Będzie jeszcze lepiej. Możesz dorzucić jeszcze dokładkę od cupry :)

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano
  • Autor

myslalem o dokladce. ale wole chyba isc w sprezyny zeby obnizyc cale auto...

Opublikowano

Kolego grill s line dalej na sprzedaż?

Opublikowano
  • Autor

juz sprzedany... :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

fajne autko. =

Opublikowano

Przyciemniaj szyby będzie git :)

Opublikowano
  • Autor

mocno dumam narazie Bose sie reza dzieki kumplowi z forum MariuszN i tu z tego miejsca mocno dziekuje...;)

Opublikowano

No i blenda tablicy wlasnej produkcji...(nawet ciekawie to wyszlo;)...)

Blenda przerobiona ze zwykłego grilla ? :)

Opublikowano
  • Autor

No i blenda tablicy wlasnej produkcji...(nawet ciekawie to wyszlo;)...)

Blenda przerobiona ze zwykłego grilla ? :)

tak zezwyklego...;) spoko wyszlo.

Opublikowano

Zupełnie inaczej, felgi dużo dają :)

Mam pytanko, gdzie znalazłeś dokładke zderzaka pod jednostronny wydech, jeśli to nie tajemnica? :P Też poluje na taką :)

Opublikowano
  • Autor

Zupełnie inaczej, felgi dużo dają :)

Mam pytanko, gdzie znalazłeś dokładke zderzaka pod jednostronny wydech, jeśli to nie tajemnica? :P Też poluje na taką :)

allegro przyjacielu do 300zl mozna znalesc w kolor. ja dalem za swoja 180zl z przesylka

masz dobra cena---------http://allegro.pl/dokladka-zderzaka-tyl-audi-a4-b7-avant-s-line-ly9b-i5145073398.html

Edytowane przez bubson22

Opublikowano

Zupełnie inaczej, felgi dużo dają :)

Mam pytanko, gdzie znalazłeś dokładke zderzaka pod jednostronny wydech, jeśli to nie tajemnica? :P Też poluje na taką :)

allegro przyjacielu do 300zl mozna znalesc w kolor. ja dalem za swoja 180zl z przesylka

masz dobra cena---------http://allegro.pl/dokladka-zderzaka-tyl-audi-a4-b7-avant-s-line-ly9b-i5145073398.html

Tylko, że ja do sedana potrzebuje, to dobrą cene trafiłeś

Edytowane przez dominik6382

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.