Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wreszcie shamowany mój czarny szatan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wykres z Dynosoftu przed wymianą wtrysków do oceny mimo że program zrobiony już dawno na Mineralnej

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4babe3a8f4197ec5.html

Edytowane przez muszka76

Opublikowano

wynik zacny, a przebieg niutków dość plaski wiec musi ładnie ciągnąc w całym zakresie

Opublikowano

Pogratulować. To sam wirus, czy zmiany osprzętu też były robione?

Edytowane przez jacek70

Opublikowano
  • Autor

wyciety katalizator,dpf,zrobiony wydech i najwazniejsze to ogromny 60 centymetrowy intercooler

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Konie ładnie, niuta można by jeszcze pomęczyć.

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano

Łardzo ładny wykres zr4obiony z głową ;)

Edytowane przez dzg

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Daniel, coś ostatnio mało widuje twoja furke....jeździsz czy tylko robota i robota...????

Opublikowano

a gdzie tu jeździć jak na każdej prostej gestapo, narajaliśmy się na moc i d*pa.. 70km/h jak wszyscy. .

Opublikowano
  • Autor

To fakt że jeździ się coraz wolniej ale z taką mocą można w momencie wyprzedzić kilku maruderow na raz.Niektórzy za bardzo wzięli sobie do serca nowe przepisy i na 50 jeżdżą 40.

Opublikowano

Haha ja przyjąłem taka zasadę ze na ograniczeniu do 50 jade max pod 100, nie przekraczam, prawka nie zabiorą a co najwyżej punkty i kilka stowek.. :) :) :) :)

Opublikowano
  • Autor

Ja ustawiam na fisie piszczek na 85 żebym się nie zapomniał

Opublikowano

Tez dobre rozwiazanie:)

Opublikowano

Haha ja przyjąłem taka zasadę ze na ograniczeniu do 50 jade max pod 100, nie przekraczam, prawka nie zabiorą a co najwyżej punkty i kilka stowek.. :) :) :) :)

czyli jak Cie zmierzą będziesz miał 120 ;]

Niektórzy za bardzo wzięli sobie do serca nowe przepisy i na 50 jeżdżą 40.

to tam jeszcze pikuś, przy tym jak musisz czytać w myślach pieszego (przejścia dla pieszych) to też jeżdżę wolniej w miejsce ale 50-60 na 90 to jest ostre przegięcie pały, powinno się ryj otrzaskać.

To fakt że jeździ się coraz wolniej ale z taką mocą można w momencie wyprzedzić kilku maruderow na raz

kierunek dobry, problem tylko w tym że to wyprzedzenie Tobie nic nie da. U nas na trasach standardowych do roboty (50km) nawet po za godzinami szczytu to sznur aut, przerwy się robią tylko na światłach i skrzyżowaniach. Po za tym za taki numer u nas pierwsza stronach na portalach informacyjnych gwarantowana :)

Od dłuższego czasu kminie nad czymś mniejszym i lżejszym

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano

A jechał z was ktoś ostatnio na Wrocław....co powiecie na te remonty i korki???

Edytowane przez PrzemoS4

Opublikowano
  • Autor

40 minut w niedzielę.Strach pomyśleć co się dzieje w tygodniu.

Opublikowano

Ja standardową trasę do roboty kiedyś robiłem w 25-30 minut, dzisiaj 40 jak się zepnę. Kiedyś miałem 75 koni i jechałem spokojnie, dzisiaj mam 290 i muszę świrować.

Wczoraj w nocy sam na 90 wlokłem się 70, jakość drug i komfort z tym związany jest tak tragiczny że się po prostu szybciej nie chce.

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano

Czasami to i szkoda auta, po sobie wiem bo np jadąc do rodzinki w odwiedziny mam ok 20km ale jak mam jechać ta trasa i męczyć auto to wole na autostradę wskoczyć i dołożyć 10km..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.