Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Opony budżetowe vs opony premium

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Vvalery widze ze pochodzisz z debiecy wiec mniemam ze masz do czynienia z produkcja opon! choc moge byc w błedzie?

Kormorany biore pod uwage na 1 miejscu.

mam nadzieje ze teraz krajowe opony sa duzo lepszej jakosci niz kiedys!

Michelin mówi sam za siebie!

miałem kiedys opony debica passio i szczeze mówiac nie były zbyt rewelacyjne na mokrym-szło sie zabic! tak sie slizgały na mokrym!

wiec dlatego mam taki dylemat

1000zł do dyspozycji na opony do Quattro!

jeszcze jest czas wiec bede szukał na lato cos sensownego z konkretna gwarancja producenta!

Opublikowano

z tymi gwarancjami to tez różnie bywa, zawsze coś wymyślą zeby jej nie uznać

Opublikowano

10 lat na gwarancji? A to dobre. Juz widze jak uznają. Niech sie wypowie ktoś kto mial styczność z tymi oponami. Wiekszość poleca a nie widziała tych opon na oczy..

Opublikowano

Vvalery widze ze pochodzisz z debiecy wiec mniemam ze masz do czynienia z produkcja opon! choc moge byc w błedzie?

Kormorany biore pod uwage na 1 miejscu.

mam nadzieje ze teraz krajowe opony sa duzo lepszej jakosci niz kiedys!

Michelin mówi sam za siebie!

miałem kiedys opony debica passio i szczeze mówiac nie były zbyt rewelacyjne na mokrym-szło sie zabic! tak sie slizgały na mokrym!

wiec dlatego mam taki dylemat

1000zł do dyspozycji na opony do Quattro!

jeszcze jest czas wiec bede szukał na lato cos sensownego z konkretna gwarancja producenta!

W Dębicy są na przykład produkowane opony nie tylko Dębica ale również inne należące do Goodyeara -:) Dzisiaj macałem nowe Kumho made in China i tak miękkiej opony dawno nie widziałem. Nie wiem ile ona wytrzyma. Żonie kupuję opony z Dębicy oczywiście, a sobie Goodyear lub Dunlop. W życiu nie założę chińszczyzny choćby była za 1 zł. Poziom polskich producentów jest dobry i uważam, że w tej klasie cenowej to słuszny wybór.
Opublikowano

Nie wierzcie w te wszystkie gwarancje, pracowałem w firmie motoryzacyjnej (jeden z liderów rynku) gdzie miałem styczność na magazynie z reklamacjami opon różnej maści marek, wiekoszśc reklamacji jest odrzucanych, no chyba, że opona posiadała widoczne gołym okiem defekty...

Opublikowano

Nie wierzcie w te wszystkie gwarancje, pracowałem w firmie motoryzacyjnej (jeden z liderów rynku) gdzie miałem styczność na magazynie z reklamacjami opon różnej maści marek, wiekoszśc reklamacji jest odrzucanych......

A czego oczekiwałeś? typowe zachowanie nie tylko producentów opon. Chodzi jak piszesz o przypadki ewidentne......choć też czasem różnie bywa :facepalm:

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

10 lat na gwarancji? A to dobre.

zgodzę się

kto w ogóle by jeździł tyle lat na jednej gumie ??

bezsens marketingowy

Opublikowano

10 lat na gwarancji? A to dobre.

zgodzę się

kto w ogóle by jeździł tyle lat na jednej gumie ??

bezsens marketingowy

Jeżeli kupisz kilkuletnie nowe opony, które zostały to czemu nie. 5 letnią oponę przechowywaną w odpowiednich warunkach uważa się za pełnowartościową.
Opublikowano

10 lat na gwarancji? A to dobre.

zgodzę się

kto w ogóle by jeździł tyle lat na jednej gumie ??

bezsens marketingowy

Jeżeli kupisz kilkuletnie nowe opony, które zostały to czemu nie. 5 letnią oponę przechowywaną w odpowiednich warunkach uważa się za pełnowartościową.

napewno nie tyczy sie to niskobudzetowych opon

Opublikowano

napewno nie tyczy sie to niskobudzetowych opon

Bardzo słuszna uwaga. Te niskobudżetowe, jak zauważył quadral2004, mają krótki okres gwarancji. -:)
Opublikowano

przemyslałem sprawe i obiektywnie patrzac na te wszystkie wasze sugestie postanowiłem sie wstrzymac do kwietnia, odłozyc jeszcze ze 400zł i zainwestowac w klase premium!

nie mam zamiaru ryzykowac bo bezpieczenstwo to pierwszorzedna sprawa! szczególnie jak ma sie rodzine!!!

jezdziłem kiedys na bridgestonach potenza RE50A i mysle zeby takowe zakupic bo były naprawde super w mitsubishi Eclipse GST 1G 220KM. rarytas na polskim rynku! stare dzieje ale gumy super na mokrym a na suchym wymiatały!

pozdro i dzieki za wszystkie rady.

Opublikowano

I prawidłowo :) nie ma co życia ryzykować, to nie seicento że wszystko jedno. Też miałem RE050A i były świetne

Opublikowano

przemyslałem sprawe i obiektywnie patrzac na te wszystkie wasze sugestie postanowiłem sie wstrzymac do kwietnia, odłozyc jeszcze ze 400zł i zainwestowac w klase premium!

nie mam zamiaru ryzykowac bo bezpieczenstwo to pierwszorzedna sprawa! szczególnie jak ma sie rodzine!!!

jezdziłem kiedys na bridgestonach potenza RE50A i mysle zeby takowe zakupic bo były naprawde super w mitsubishi Eclipse GST 1G 220KM. rarytas na polskim rynku! stare dzieje ale gumy super na mokrym a na suchym wymiatały!

pozdro i dzieki za wszystkie rady.

:thumbup1:

Opublikowano

no i bardzo słuszna decyzja !

Opublikowano

Może nie musi być to opona z najwyższej półki ale nie ma co oszczędzać na chinszczyźnie...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Tak wiec panowie 2 dni temu zakupiłem opony GT Radial champro HPY 225/50/17 za 1200zł z montarzem!

oponki indonezyjskie z 5 letnią gwarancja!

bardzo fajna przyczepnosc na suchym i mokrym, cichutkie wiec jestem zadowolony!

polecam!

Link do opisu:

http://www.oponeo.pl/dane-opony/gt-radial-champiro-hpy-225-50-r17-98-y-xl-zr#86237057_reviewslist

Edytowane przez Slawek-jast

Opublikowano

Tyle że to dziwny rozmiar do B6

Teoretycznie nikt na takich nie jeździ.

Opublikowano

z montarzem

a u nas montaż tańszy

:facepalm:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Fido wiem ze ten rozmiar nie jest jak fabryka podaje lecz ja staram sie pogodzic to zeby jezdzic na 17calowej feldze i nie dojechac zawieszenia po sezonie wiec dlatego padło na 225/50/17 duzo lepszy komfort w trakcie jazdy niz 45! zawiecha ciut wyzej bo mi na tym tez zalezało bo mam zawieche BE, to jest eksperyment dla potomnych i polecam taka konfiguracje opony!

jak narazie fajnie sie jezdzi nie narzekam !

róznica 45 a 50 lepsza amortyzacja opony na dziurach, róznica prowadzenia auta moim zdaniem zadna bo jezdziłem po rondach na sporym gazie i trakcja jest super!

jak narazie docieram nowe opony wiec opisze cos jeszcze ze spostrzeżen jak przesmigam z pół sezonu!

Opublikowano

Lepiej byś zrobił kupując 215/50/17

Idealny zamiennik 235/45/17

Ale na tym co kupiłeś też można jeździć.

2% na plusie (zalecany zamiennik +1.5% do -2%)

Tylko pamiętaj że teraz jadąc 60 km/h będziesz jechał 60 km/h

Na ori rozmiarach zawsze licznik trochę zawyża faktyczną prędkość (jakieś 7 km/h) i człowiek z przyzwyczajenia jedzie o 10 więcej niż przepisowe.

Zresztą zawsze możesz sobie to sprawdzić z GPS

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.