Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] Problem ze skrzynią - miga na czerwono PRNDS


hen1u

Rekomendowane odpowiedzi

Po 3 - jaki masz przebieg i czy napewno to jest b6 i 2005 rok ?

Ojjjjjjjjjj - przepraszam ze wprowadzenie w błąd - jest to 2004r. a nie jak wczesniej bylo napisane 2005r. przez przypadek musiałem źle wybrać - a co do przebiegu to jest 117 tys. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3 - jaki masz przebieg i czy napewno to jest b6 i 2005 rok ?

Ojjjjjjjjjj - przepraszam ze wprowadzenie w błąd - jest to 2004r. a nie jak wczesniej bylo napisane 2005r. przez przypadek musiałem źle wybrać - a co do przebiegu to jest 117 tys. :confused4:

no to teraz dokladnie opisz co i kiedy sie dzieje i co temu towarzyszy typu-skrzynia szarpie za pozno przelacza w ogole nie przelacza itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj problem polega na tym że jak się "zachce" mojej B6 jechać na D to jedzie a jak nie to na komputerze PRMDS miga na czerwono :confused4: albo sam wybiera sobie tryb S ..... :| nie wiem o co chodzi. Czy ktos mogł by mi pomóc ?

Z góry dziękuje.

tryb awaryjny. im krocej bedziesz eksploatowac ja w tym stanie tym bezpieczniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano wsiadając do samochodu wszystko jest okej - odpalam i pokazuj normalnie zaznaczone za czerwona np. D

Po jakims czasie jezdzenia na D automatycznie przeskakuje na S. biorac na R - samochod wogole nie reaguje na dodawanie gazu - powolutku toczy sie do tylu. Nastepnie po chwilowym wachlowaniu galka ( z R na D, z D na N i tak do skutku) wszystko czyli PRNDS zaczyna mrugać na czerwono. :confused4:

Gdy wszystko mroga na czerwono , auto "normalnie" jezdzi.

Jak jest ok to czujniki parkowania TYL dzialaja, gdy mruga- czujniki nie dzialaja a na dodatek swieci mi sie brak, albo spalona zarowka od swiatla wstecznego.

:confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...