Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.6v6 za niskie obroty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam problem z obrotami, spadaja za niskopo rozgrzaniu, karoseria drga

Opublikowano

patrzyłes czy masz cale przewody podcisnieniowe i przy parowniku

Opublikowano
  • Autor

no całkiem niezle to wyglada, nie widze tam niszczelnosci


na benzynie tez leą nisko

Opublikowano

podłącz pod vag i Ci pokaze po błędach gdzie szukac przyczyny;)

Opublikowano

Może sonda. Jakie masz spalanie? Zrób diagnozę vag,logi może coś wyjdzie.

Opublikowano
  • Autor

obie sondy nowe, pali mi benzynki 10-11 a lpg 13

Opublikowano

a weź zrób adaptacje przepustnicy i dawki paliwa na nowo

Opublikowano
  • Autor

u mnie wolne oobroty oscyluja w granicy 500-600

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jeśli drga i na benzynie i na lpg to sondy nie mają do tego nic
w ABC nie ma adaptacji przepustnicy z poziomu vag (jedynie sekwencja z kluczyka) przepustnica sama musi złapac nastawy
trzyma te obroty równo czy falują?

Opublikowano
  • Autor

tak trzyma ,

Opublikowano

u mnie po wymianie krokowca trzyma sztywno 1100 obr. :/ za dużo. adaptacji vagiem sie u nas nie robi :/ a przejechalem ze 2 tys km na pewno o d wymiany :/ jeszcze wczoraj wyciek z obu glowic z pod pokrywy zaworów. normalnie wk....wia mnie to auto jak nie wiem. jest to moje 4 audi i z żadnym nie było tyle problemów :/

Opublikowano
  • Autor

u mnie silnik suchy tylko nie moge dojsc z tymi obrotami, u mnie to około 500-600

Opublikowano

Podłączałes pod vaga ? Powinno ci pokazać błąd nastawnika biegu jałowego N71 ( silniczek krokowy )

Sprawdź dolot czy nie ciągnie lewego powietrza, węże od podciśnień czy są cale .

Podczas wymiany krokowca - 2 tygodnie wczesniej - okazało się że pompa paliwa podaje za slabe cisnienie i do tego kąty wtrysków się rozjechały :/ jak nie mam pojęcia......

Po wymianie było ok , obroty ok 800 a pozniej posypał sie krokowy.

Po wymianie na nowy z aso obroty mam 1100 ale obstawiam że winą jest za wysokie cisnienie w silniku ( po tym jak zobaczyłem co tam jest pod pokrywą zaworów to się przeżegnałem )

w Pierwszej kolejności zczytaj błędy z kompa jak ci pokaże N71 to sprawa raczej oczywista.

Jak nie masz gdzie vaga zrobić a byłbyś w krakowie to daj znac podepne ci. ewentualnie za 2 tyg w weekend będę w sączu to z gorlic masz rzut mokrym beretem ;) wezme kompa i ci zvaguje

Sony_dark kiedys wspominał że finalnie za takie zagadki ( w przypadku wymiany krokowca itd a problem nie znika ) może ECU byc odpowiedzialne.

Opublikowano

Zgadza się kolego przynajmniej u mnie pomogło, i już od ok roku może dłużej mam spokój l, ale jak ktoś ma ten silnik to wie że co nóż naprawisz to znajdzie się inny problem. U mnie się już tradycyjnie odezwał czujnik temperatury w chłodnicy bo już na zapłonie wentylator chula na 1 biegu, a po odpaleniu na Drugim. I przy okazji wyczytałem że mi visko poleciała.madakra

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.