Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o analize logów Czujnik temperatury oraz głosniejsza niz zwykle praca


kubajvc

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie ze mam walniety czujnik temperatury cieczy bo swiece nie grzeją mi wcale
oraz kolejnym problemem jest to ze cos głosno mi chodzi jakbym miał dziurę w dolocie gdzies .

STATYCZNE: na zimnym silniku
Statyczne na cepłym silniku
temperatura na zegarach okolo 90 st ( nie dochodzi mi do 90 ) - czy to walniety termostat ?



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te logi na zimnym silniku robi sie przed odpaleniem silnika z bloku 7 .co do temperatury przy rozgrzanym silniku ,jest ona za niska termostat do wymiany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy reszta jest ok ? wtryski ? przepływka ? czy z tych logów cos wiecej da sie wyczytac czy logi do poprawki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos dziwnie te logi wyglądają tzn dziwnie je wkleiłes lub zrobiłes... Ze statycznych to mozna zobaczyc tylko ze bipy i korekcje bez obciązenia wyglądają bardzo dobrze. Synchronizacje pasowało by cofnąc na -0.6 - 0.0 i tak jak wyzej aby spradzic termostat musisz zalogować na zimnym 07 w silniku i w liczniku gruoe 03, po rozgrzaniu robisz to samo i wklejasz nam

Zrób statycznie jeszcze 18. Dynamicznie 03, 04, 08, 10, 11, 18,23 i 03BS 11BS

Edytowane przez lukaszooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienie dzis czujnik temperatury bo wydaje mi sie ze on tez walniety . sprawdzałem wg opisów w necie to róznice w temperaturach niedzy grupami sa ogromne a jak silnik zimny jeszcze nie odpalany to mi pokazuje ze temperatura w bloku silnika ma 20 stopni . pewnie dlatego swiece nie grzeją . i mozliwe ze dlatego nie pokazuje mi na zegarach pełnych 90 stopni prawda ???

zrobie logi w czwartek lub piątek i wrzuce .

bardzo dziekuje za odpowiedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem czujnik temperatury na zielony SWAG bo stary pokazywał mi temperatury dziwne wg Vaga i nie grzało mi świec żarowych i temperatura nie dochodziła nigdy do 90 .
niestety po wymianie czujnika, temperatura dalej nie dochodzi do 90 a kontrolka od świec zapala sie na sekundę i gaśnie tak jak było to wcześniej .
dodam ze nie mam problemu z odpalaniem auta . zawsze odpala ale jak w zeszlum roku było -15 to musiałem dłużej kręcić .


ile u was czasu pali sie kontrolka grzania świec przy temperaturze w granicach 0 stopni ?

STATYCZNE:
Edytowane przez kubajvc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...