Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b7 bke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Kupione w 2007 i tak do dzisiaj;) chyba z przywiazania jeszcze nie zmienilem[emoji15]

MODEL: AUDI A4 B7s-line

ROCZNIK: 2005

SILNIK: 1.9 tdi BKE

MOC: 115km

MODY POD MASKA: mapa na 150 km+ egr wylaczony

ZAWIESZENIE: weitec -30-30

KOLA: przod 235/40/18 tyl 245/40/18 na oponach conti sport contakt 3

WNETRZE: to co widac;)

AUDIO: rns-e

-monitory w zaglowkach obslugiwane przez iphone- ipod

-iphone sterowany z kierownicy

-wzmacnicz Magnat

-glosnik basowy Audiobahn

planowane modyfikacje: N/A

777d41c48252edf84b811d651dcef487.jpg969dce711b4dc96e08cd5e11cf0eb5e3.jpg439c7e5f75cc7c4c286b98f13a7968ca.jpgc0707bf536b67003ca477873168464c1.jpg811586193542afd41b0e609d0a08fadc.jpg270c66bf73accd6e3bd7bc619f5ae95f.jpg6724fcf3697459ba9c0c2204ebe7f593.jpgf8282df4134d99f5a642fbed1cb9e31f.jpg7e5ea9ed9982a4bc8dd9fca9619a0c1c.jpg

bart[emoji769]

Edytowane przez bebiok

Opublikowano

Witam. Kupione w 2007 i tak do dzisiaj;) chyba z przywiazania nigdy nie zmienie[emoji15]

MODEL: AUDI A4 B7s-line

ROCZNIK: 2005

SILNIK: 1.9 tdi BKE

MOC: 115km

MODY POD MASKA: mapa na 150 km+ egr wylaczony

ZAWIESZENIE: weitec -30-30

KOLA: przod 235/40/18 tyl 245/40/18 na oponach conti sport contakt 3

WNETRZE: to co widac;)

AUDIO: rns-e

-monitory w zaglowkach obslugiwane przez iphone- ipod

-iphone sterowany z kierownicy

-wzmacnicz Magnat

-glosnik basowy Audiobahn

planowane modyfikacje: N/A

777d41c48252edf84b811d651dcef487.jpg969dce711b4dc96e08cd5e11cf0eb5e3.jpg439c7e5f75cc7c4c286b98f13a7968ca.jpgc0707bf536b67003ca477873168464c1.jpg811586193542afd41b0e609d0a08fadc.jpg270c66bf73accd6e3bd7bc619f5ae95f.jpg6724fcf3697459ba9c0c2204ebe7f593.jpgf8282df4134d99f5a642fbed1cb9e31f.jpg7e5ea9ed9982a4bc8dd9fca9619a0c1c.jpg

bart[emoji769]

Witaj,

Piękny lakier (pewnie Missano?) i b. fajna wersja. Oryginalne wnętrze.

Do czarnych ramek szyb aż się prosi, żeby koła i grill dać w czarny matt :D

Jedynie ten sub w chromie i wzmak jakoś optycznie nie bardzo pasuje. Zrób je w czarny matt lub grafit.

PS. jakie masz tarcze hamulcowe ?

Pozdrawiam!

Opublikowano

Mega kolor nadwozia i skór we wnętrzu. ; )

Pierwszy mod powinien dotyczyć bixów, reszta to już wizualne drobiazgi. Ramkę grilla w czerń, wywalić chlapacze.

Z jakiej części Irl jesteś? Mam znajomych w Tipperary. ; )

Opublikowano

Super kolor. Długo już masz, więc tylko życzyć bezawaryjnej dalszej eksploatacji.

Wnętrze robione ?

Opublikowano

Ładna sztuka! :wink4: Kolorek też świetny! Skóry trochę zmęczone ale wszystko jest do zrobienia. Powodzenia w rezaniu! :good:

Opublikowano
  • Autor

Mega kolor nadwozia i skór we wnętrzu. ; )

Pierwszy mod powinien dotyczyć bixów, reszta to już wizualne drobiazgi. Ramkę grilla w czerń, wywalić chlapacze.

Z jakiej części Irl jesteś? Mam znajomych w Tipperary. ; )

te zdjecia robione byly lata temu- chlapaczy juz dawno zdjete

Ramka w czerni tez byla i zostala zamieniona na ori bo wygladalo to bardzo zle w moim przypadku

Jestem w limerick

bart[emoji769]

Edytowane przez bebiok

Opublikowano

Kolorek fajny ;) I skóra też ekstra ;]

Opublikowano
  • Autor

Super kolor. Długo już masz, więc tylko życzyć bezawaryjnej dalszej eksploatacji.

Wnętrze robione ?

no niestety w irl s-line to tylko wychodza z nazwy[emoji30] wiec wszystko bylo dokladane wlacznie z fotelami ktore jak dobrze pamietam byly z 02 s4( byly w bardzo zlym stanie wiec regeneracja zrobiona ale to z 5 lat temu)

bart[emoji769]

Edytowane przez bebiok

Opublikowano

Ładnie siedzi na tych springach. Mierzyłeś tył względem przodu czy jest różnica tak jak na zamontowanym eibachu ?

Opublikowano
  • Autor

Ładnie siedzi na tych springach. Mierzyłeś tył względem przodu czy jest różnica tak jak na zamontowanym eibachu ?

[emoji2] tyl po zalozeniu weitec -30 byl rowno ale wystarczylo ze auto bylo w ruchu to d*pa siadala o jakis 1-2 cm i wygladalo to nie za dobrze wiec wytoczylem tuleje o wysokosci 10mm i wlozylem w sprezyne od dolu i dlatego tak teraz siedzi. I w trakcie jazdy auto ladnie rowno siedzi nawet z dwoma os z tylu

bart[emoji769]

Opublikowano

też mam właśnie ten patent tylko z podkładkami nad sprężyne :) Tylko trochę więcej dałem niż 10mm i u mnie jest wyżej, zobaczymy jak na 18". Mam nadzieje ze będzie tak ładnie jak u ciebie:)

Noi fajnie bo pakujesz pełne auto a on nie jedzie tyłem po glebie :)

Edytowane przez rodzyn889

Opublikowano
  • Autor

też mam właśnie ten patent tylko z podkładkami nad sprężyne :) Tylko trochę więcej dałem niż 10mm i u mnie jest wyżej, zobaczymy jak na 18". Mam nadzieje ze będzie tak ładnie jak u ciebie:)

Noi fajnie bo pakujesz pełne auto a on nie jedzie tyłem po glebie :)

zas tak nie slòdz bo rumience bede mial;)) dzieki

Jak nie bedzie tobie pasowalo pod 18 to napisz to dam Ci wymiary tulejek to sobie zrobisz

bart[emoji769]

Edytowane przez bebiok

Opublikowano

Królestwo za takie skóry!!! Kiedyś wrzuce takie do swojego

Opublikowano

Piękny kolor :) Wypas też niczego sobie :D

Opublikowano

Witam :hi: bardzo fajna A4-ka. Kolego gdzie robiłeś robiłeś program i ile Cię to kosztowało może być na pw.Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Witam :hi: bardzo fajna A4-ka. Kolego gdzie robiłeś robiłeś program i ile Cię to kosztowało może być na pw.Pozdrawiam

program?? Niewiem dokladnie co masz na mysli... mapy?

bart[emoji769]

Edytowane przez bebiok

Opublikowano

Witam :hi: bardzo fajna A4-ka. Kolego gdzie robiłeś robiłeś program i ile Cię to kosztowało może być na pw.Pozdrawiam

program?? Niewiem dokladnie co masz na mysli... mapy?

bart[emoji769]

tak kolego mam namyśli gdzie zrobiłeś te 150 km :wink: i ile Cię to kosztowało

Opublikowano
  • Autor

W dublinie €150

bart[emoji769]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.