Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVV] czarna perła


Gość SPEED31

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego,chciales zaprezentowac nam swojea :a4fan: czy siebie i twoja dziewczyne??? ( to drugie raczej nikogo na tym forum nie bedzie interesowalo) Na poczatek wywal te brewki :thumbdown: wstaw jakies normalne zdjecia,bo z tych trudno cokolwiek zobaczyc :confused4: ,calkiem fajna fela :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic do zdjęć, jak dla mnie mogą być nawet z całą rodzinką, to już zależy od niego, jeśli chce się pochwalić niech to robi :good: Fotki ala artystyczne też mogą być jak najbardziej, ale fajnie by było zobaczyć autko w całej okazałości i z przyjemnej dla oka perspektywy :wink4: Postaraj się też dodać foty wnętrza :wink4:

Autko ogólnie ok, ale te brewki tak jak mówi puchatek27 do wyrzucenia :good: Jakie masz plany na przyszłość? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz że to piszę, ale... wnętrze masz spierd@lone na maxa :decayed: Chłopie coś Ty tam najlepszego zrobił? Po pierwsze "dywaniki/wycieraczki" imitacja ryflowanej blachy :decayed: masakra :sick3: gałka zmiany biegów :sick3: chromowane uchwyty od szafek kuchennych przykręcone/przyklejone na tunelu obok gałki zmiany biegów :polew::kox::sick3: wymiękam... :polew: chromy/szare malowanie przy nawiewach :sick3: , przy panelu klimy :sick3: ten podłokietnik jest masakryczny :sick3: o dźwigni ręcznego nie wspomnę... :thumbdown: Chłopie!!! Czy Tobie się to podoba? :decayed: Może powiesz że Twojej dziewczynie też? :decayed: Podpowiem Ci coś jeszcze, listwy ozdobne imitujące drewno pomaluj na srebrno wtedy będzie wypas :polew: Sorry że tak skomentowałem to co zobaczyłem, ale nie toleruję czegoś takiego... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak tjjuningować wozik :polew: Takiemu czemus mówimy stanowcze NIE!!!! Zrób cos z tym :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra...moja kolej :polew: a więc: :kwasny:qurwa lepiej tego nie bede komentował bo skończzysz jak ADEK :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :sick3: :sick3: :sick3:[br]Dopisany: 10 Październik 2008, 14:57_________________________________________________

Nie ma to jak tjjuningować wozik :polew: Takiemu czemus mówimy stanowcze NIE!!!! Zrób cos z tym :gwizdanie:

na wysypisko?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie nic nie zmieniane ale ale .......... już niedługo cos trzeba zacząć mysleć

Panowie spokojnie! Skoro nabył taką audiczkę to raczej wątpię, że te "modyfikacje" w środku były jego sprawką :mysli:

Osobiście czekam na Twoje zmiany bo w czymś takim to ja osobiście bym nie jeździł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...