Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

405mm na pokładzie, czyli przód w końcu złożony po bożemu - Tarcza 100% pasująca do zacisku

077aade898d80723med.jpg

:shock3:

Opublikowano
  • Autor

Flyer, pytasz jak idzie wydech przez całe auto? Od silnika wiadomo, oddzielnie, potem schodzi we wspólne 3,5" i znów rozchodzi się na 2 tłumiki przelotowe w zderzaku.

Tak jak mówisz, ten zestaw waży bardzo dużo... Ale to jest zlotówka - ma w miarę sprawnie dojechać na zlot (o własnych siłach, żadnych lawet) a potem jakoś tam wyglądać. Choć różnica w hamowaniu względem serii też jest ważna :) My z Pomorza na większość ogólnopolskich imprez mamy zawsze 300+ km, więc hamulce nie raz mają dużo do roboty

Opublikowano

Tak, pytalem, czy masz wymieszane gazy w wydechu. Ja mam 2 oddzielne uklady i chce wlasnie je polaczyc... zeby zblizyc sie do tego efektu, ktory mozna uzyskac w S4 B5.

Rozumiem, ze masz tylko 2 tlumiki koncowe?

Opublikowano

:kox::kox::kox: o rzesz Ty orzeszku :kox::kox::kox: , że ja wcześniej nie wpadłem na ten temat :slina:

Zajefajny projekcik "by Bentley" :gicior::D

Opublikowano
  • Autor

Flyer, tak tylko końcowe. Tyle ze przelotowe ;)

Opublikowano

ależ to auto to jest kocur :kox:

Opublikowano

Trewor87 nagraj filmik na postoju i podczas jazdy jak to drze jape. :D

Opublikowano
  • Autor

nagraj jak to drze jape. :D

Mamy w ekipie Corrado R36 i powiem Ci że przy nim popadam w kompleksy, jego nie przekrzyczę :P Ogólnie jak na przelot to on jest dość cichy. Turbiny mocno tłumią. Aaaale pod obciążeniem coś tam go słychać. Głównie jeżdżę sam a wtedy skupiam się na prowadzeniu :wink: Ale znajomy filmowiec już czeka aż się poskładam mechanicznie i coś się skręci :)

Opublikowano

Wolnossak zawsze będzie głośniejszy od uturbionego auta :) Jestem ciekaw jak to u Ciebie gada na 2 tłumikach.

Opublikowano
  • Autor

W 7:07 słychać mnie przez pół sekundy! hahaha :grin:

Edytowane przez Trewor87

Opublikowano

A światła w aucie jak włączasz?....klaszczesz? ;)

Edytowane przez Tomeks

Opublikowano
  • Autor

Nie, ślę modły do słowiańskich bóstw światła. :wink:

Włącznik z AUTO jest przeniesiony pod deskę

Opublikowano

Dawid miło było poznać :) Auto na żywo jeszcze bardziej miażdży :)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

BF10, dzięki. Fajnie, że udało się złapać :wink:

Flyer, udało się też zrobić jakieś nagrywki z trasy. Jak dostanę pliki to dam znać

Opublikowano

BF10, dzięki. Fajnie, że udało się złapać :wink:

Flyer, udało się też zrobić jakieś nagrywki z trasy. Jak dostanę pliki to dam znać

Też się cieszę, że udało się złapać :)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

kurcze... jestem pod takim wrażeniem Twojego projektu że nie wiem jak to wyrazić :grin: po prostu... chapeau bas :hi:
oby tak dalej :)

pzdro

Opublikowano

Łeb urywa jeden z najlepszych projektów tu na forum :thumbup1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Łeb urywa

Mam nadzieję że dopiero zacznie :grin: Cieplak ma małe perypetie warsztatowe, więc z racji tego że turbo-rezaczy mamy tu trochę na Pomorzu i w większości dobrze ze sobą żyją, to odstawiliśmy auto do CARmasters. Bartexa znam od lat i jestem spokojny o jego wiedzę. A Cieplak będzie tam dochodził w wolnej chwili. W każdym razie zaczynamy atak na 400+

6b3c72b62970ee00med.jpg cae363fe3759be77med.jpg

Opublikowano

Nie dość, że będzie wyglądać to jeszcze będzie jeździć. :good:

Opublikowano

Czemu nie dołożysz od razu quattro? Można teraz kupić komplety do swapa za niewielkie pieniądze.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.