Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zestaw wahaczy MasterSport z Gorlic


jankes93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu obserwuję aukcje z zestawem wahaczy MS i znalazłem ofertę za 399zł z miejscowości Gorlice, czy ktoś kupował od tego sprzedawcy i może je polecić?

Daję link do aukcji http://olx.pl/oferta/komplet-wahaczy-vw-audi-a4-golf-nowe-master-sport-germany-CID5-ID8gMEH.html#5d31786d46;promoted

Znalazłem jeszcze sklep w Gorlicach MS ale tam cena tych samych wahaczy to 885 zł, więc jest to zastanawiające.

Mam nadzieję, że ktoś się wypowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś dokładnie opis ogłoszenia? Chyba nie, bo z opisu można wywnioskować że koleś kupił go sobie ale już mu nie jest potrzebny. Bo nawet w opisie jest że brak paragonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś dokładnie opis ogłoszenia? Chyba nie, bo z opisu można wywnioskować że koleś kupił go sobie ale już mu nie jest potrzebny. Bo nawet w opisie jest że brak paragonu.

Tylko, że to ogłoszenie widnieje już z miesiąc i koleś z aukcji handluje tym raczej hurtowo. Nie chce mi się wierzyć, że miesiąc czasu i nikt nie kupił zawiechy o tyle tańszej niż na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś dokładnie opis ogłoszenia? Chyba nie, bo z opisu można wywnioskować że koleś kupił go sobie ale już mu nie jest potrzebny. Bo nawet w opisie jest że brak paragonu.

Tylko, że to ogłoszenie widnieje już z miesiąc i koleś z aukcji handluje tym raczej hurtowo. Nie chce mi się wierzyć, że miesiąc czasu i nikt nie kupił zawiechy o tyle tańszej niż na allegro.

Faktycznie bardzo dziwne, że przez miesiać nikt nie kupuje zawiechy O TYLE TAŃSZEJ (czytaj 100zł) bez paragonu, czyli bez gwaranacji, nie wiadomego pochodzenia, bez realnch zdjęći pewnie jeszcze gość nie wysyła "za pobraniem" tylko przy przedwpłacie. Kurde, fakt... a to aż 100zł taniej. Ludzie gdzie macie mózgi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kombinujecie ^_^ Na forum mamy kliku sprawdzonych, rzetelnych sprzedawców części, więc nie ma sensu się rozwodzić nad jakimiś aukcjami dziwnymi aukcjami.... Będzie Pan zadowolony :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj klubowiczów z forum, do których można napisać o zestaw wahaczy MS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...