Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skrypty dla MMI 3G HDD Basic LOW HIGH


faktory

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm , mi się nie chce wgrać :eusathink: nie wiem czemu mam mmi3g high , wszystko robię tak jak w opisie , komunikaty też wyświetlają się po włożeniu karty jednak jak zresetuje jednostkę to ekran startowy który wgrałem się nie uruchamia , uruchamia się całym czasem ten standardowy fabryczny , natomiast jak sprawdzałem kartę na kompie to w folderze backup zgrało z mmi kilka ekranów startowych , a5 , s5 , a6 , s6 , rs , jednak jak wejdę w zielone menu i chce zmienić ekran startowy to na wszystkich pozycjach jest ten standardowy :eusathink:

ma ktoś jakiś pomysł ? Zakażdym razem jak coś zmieniam resetuje mmi .

Jak sobie poradziles z tym problemem ?

Mam dokladnie tak samo ..

EDIT:

Temat ogarniety B)

Edytowane przez MarcinOslo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mmi 3g low dziala ktory z tych dwoch skryptów? Ten od 3g high czy od basic ?

Do 3G LOW działa od 3G Basic :)

W pierwszym poscie jest wszystko opisane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cos takiego wykitrałem :)

W 3G+ inaczej to sie ustawia .

scrypt_002.jpg

A jak to zmienić żeby menu było jak u ciebie podobne jak z a6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wstawić jeszcze raz linka na ekran startowy dla 3g hdd bo ten nie trybi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryby trybi kolego , sprawdzalem i dziala ten link


Ok , dziekuje moderatorowi za odblokowanie tematu bo chetnie dodam cos od siebie. Próbowalem zmienic u siebie ekran startowy na mojej mmi 3g LOW (basic) i mialem problem bo przy wkladaniu karty jednostka nie reagowała, próbowalem wszystkiego , ale nic to nie dawalo. W koncu wpadlem na to ze problem moze leżeć w karcie bo ja korzystalem z karty micro sd włożonej w taki specjalny adapter jak z wyglądu karta sd. Wobec tego zakupilem zwykłą karte sd firmy kingston 8 gb i zrzucilem pliki na nową kartę. Po włożeniu nowej karty jednostka zareagowała, wyswietlil sie ekran powitalny najpierw jeden pózniej drugi i wszystko wyglądalo jakby skrypt sie poprawnie załadował. Ale ku mojemu zdziwieniu ekran nie zostal zmieniony, tak więc sukces był tylko połowiczny. Przy okazji wgrywania ekranu wrzuciłem sobie też za pomocą drugiego skryptu od kolegi faktorego zielone menu serwisowe i dzieki udzieleniu wskazówki od kolegi love-audi dowiedzialem sie ze jesli ekran nie zmieni sie samoczynnie to aktualizacji ekranu mozna dokonac wlasnie w green menu. I u mnie zadzialalo. Pózniej zmienialem ekrany jeszcze z 10 razy ale co ciekawe czasem ekran zmienial mi sie samoczynnie a czasem musialem wchodzic jeszcze w green menu i robic to recznie po wgraniu skryptu, i tak naprawde do teraz nie wiem od czego to zalezy ale najwazniejsze ze temat rozkminiony.

A teraz króciutka prezentacja jak to u mnie bylo:

W tym filmiku ekran jak widac wgral sie samoczynnie , jednak gdyby komuś nie zabanglało to musi uruchomic green menu i wejść odpowiednio w zakładke car :

3365635100_1428735947_thumb.jpg

później zakładka carcodingvehicle:

2473400000_1428736141_thumb.jpg

i na koniec trzeba uaktywnic nowy ekran klikając opcję update splashscreen (according car line)

5258866200_1428736287_thumb.jpg

Pózniej wychodzimy , robimy reset mmi i powinno dzialac wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zmieniłem kartę na inną i dalej mi nie trybi :facepalm: nie wiem o co biega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super działa bynajmniej u mnie :).

Dzięki za wrzucenie skryptu.

Może mi ktoś podpowiedzieć czy gdzieś na forum jest opisane zielone menu? Co możemy zrobić za jego pomocą po za zmienieniem ekranu startowego? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

------------------------------------------------------------------------------------

Rozgryzłem dlaczego skrypt nie chciał u mnie wystartować :)

Po włożeniu karty do slotu MMI nie widziało karty (podświetlone na szaro i nie aktywne) i skrypt nie chciał się uruchomić, próbowałem zmieniać karty ale efektu żadnego,, powód wręcz banalny w drugim slocie siedział druga karta z muzą.

No więc okazuje się że nie może być innej karty w slocie poza kartą ze skryptem bo ten nie wystartuje, po wyjęciu drugiej karty skrypt od razu ruszył i po kilku sekundach jest zainstalowany nowy ekran startowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mógłbym prosić o ponowne wrzucenie skryptu :"http://przeklej.org/file/mgZUlR/Skrypt.Ekran.Startowy.3G.Basic.zip"

lub podesłanie pliku na e-mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym prosić o ponowne wrzucenie skryptu :"http://przeklej.org/file/mgZUlR/Skrypt.Ekran.Startowy.3G.Basic.zip"

lub podesłanie pliku na e-mail.

PM z e-mailem.

Edytowane przez SenseiAdik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mógłbym prosić o ponowne wrzucenie skryptu :"http://przeklej.org/file/mgZUlR/Skrypt.Ekran.Startowy.3G.Basic.zip"

lub podesłanie pliku na e-mail.

Dołączam się do prośby kolegi. Czy można gdzieś udostępnić ponownie te skrypty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych skrypt w mmi 3g low podmienia obrazek 02/05 (standard), więc jeśli macie problem ze zmianą to sprawdźcie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2015 o 16:12, faktory napisał:

Możecie wrzucić gdzieś oryginalne splashę z 3G High i 3G+ z backupu?

Z pewnym opóźnieniem, ale mam nadzieję, że się jeszcze komuś przyda.

Tutaj (https://drive.google.com/drive/folders/0Bw-CX0A8avJkVmVCMDBwMFpONHc?resourcekey=0--n5IPxwHjPVf-b1Jy6R2sw&usp=sharing) umieściłem oryginalne splashscreen'y z wersji 3G High.

 

Edytowane przez ravex
Zmiana linka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...