Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Connect myAudi w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
37 minut temu, amadeoo napisał(a):

czyli jak mam taka licencję, moge pobrać najnowsze mapy na 2025 ?

Nie, bo to nie o te licencje tu chodzi.

Opublikowano
4 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Nie, bo to nie o te licencje tu chodzi.

Czyli jak może pobrać -kupić najnowszą wersję ?

Opublikowano

Albo OTA, albo tak jak już wyżej tutaj napisane, ściągasz na stronie myAudi i instalujesz, te które masz tam dostępne.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Tak informacyjnie w jednym z salonów audi udało mi się zamówić Audi Connect Activation Card z Vehicle Code pod numer VIN. Karte kupiłem, jednak otrzymałem info że logowanie w ten sposób będzie działać tylko w aucie z EU. Proszę o info jeżeli komuś coś udało się ustalić dodatkowego w tej kwestii.

IMG_20250206_133721278.jpg

IMG_20250206_133711678.jpg

Opublikowano

tak podobno 6zl to kosztuje nie wiem ile w tym prawdy

Opublikowano

Ostatnio załatwiłem taką kartę w ASO do A6 C8 za dokładnie 5,73zł

Edytowane przez BlackM4mba

Opublikowano
11 minut temu, BlackM4mba napisał(a):

Ostatnio załatwiłem taką kartę w ASO do A6 C8 za dokładnie 5,73zł

Zadziałał vehilce Code?

Opublikowano
42 minuty temu, Johnu napisał(a):

Zadziałał vehilce Code?

Tak, bez problemu przypisałem nowego głównego użytkownika 

Opublikowano
7 godzin temu, Johnu napisał(a):

Tak informacyjnie w jednym z salonów audi udało mi się zamówić Audi Connect Activation Card z Vehicle Code pod numer VIN. Karte kupiłem, jednak otrzymałem info że logowanie w ten sposób będzie działać tylko w aucie z EU. Proszę o info jeżeli komuś coś udało się ustalić dodatkowego w tej kwestii.

IMG_20250206_133721278.jpg

IMG_20250206_133711678.jpg

Zamawiałeś zdalnie czy trzeba udać się do salonu?

Opublikowano

W jakim celu zamawia się nową kartę? Zmiana właściela auta czy coś innego?

Opublikowano
53 minuty temu, mcemsi napisał(a):

W jakim celu zamawia się nową kartę? Zmiana właściela auta czy coś innego?

Jak kupujesz używany samochód, a przy kluczykach nie ma kodu to trzeba taką kartę kupić w ASO żeby zostać głównym użytkownikiem 

Opublikowano

Zamówiłem telefonicznie kurierem. Nie działa w przypadku aut z rynku USA udało mi się ustalić ze na ich region tylko przypisanie przez odpowiedni dział. 

Opublikowano

W każdym ASO można zamówić ? gdzie zamawialiście  tą kartę jaki salon  ?

Opublikowano
10 minut temu, wojteksuwałki napisał(a):

W każdym ASO można zamówić ? gdzie zamawialiście  tą kartę jaki salon  ?

Kielce Centrum 

Opublikowano

To napisze do nich dzięki.

Opublikowano

Przez telefon aktywują głównego użytkownika, wystarczy dowód rejestracyjny i dowód osobisty.

Opublikowano

Tak mam zrobione ale karta się przyda w razie czego :) tym bardziej jeśli się da i za takie śmieszne kwoty.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Czy wykupienie licencji Audi Connect Nawigacja i rozrywka umożliwia aktualizacje map ?? 

Na stronie Audi nie ma już dostępnych map dla rocznika 2016 a opis tej funkcji w myAudi niewiele mi mówi.

Czy dla tak starego MMI można jeszcze w ogóle aktualizować mapy ?

 

Opublikowano
9 minut temu, TomekP_111 napisał(a):

Czy wykupienie licencji Audi Connect Nawigacja i rozrywka umożliwia aktualizacje map ?? 

Tak.

 

10 minut temu, TomekP_111 napisał(a):

Czy dla tak starego MMI można jeszcze w ogóle aktualizować mapy ?

Można i jest to opisane na forum jak tego dokonać samemu bez konieczności wykupienia licencji.

Opublikowano

Po wykupieniu licencji MMI, map  nie zaktualizujesz z serwera Audi. Też mam 2016 r i zawsze mapy aktualizuję z ruskiego serwera. Musisz tylko mieć wgrane licencje do map. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.