Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż czujników cofania - pytania


blueboys16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym w swoim audi zamontowac czujniki cofania bo nie mam. Tylko nie wiem co bym musiał skompletować/sprawdzić. Jak kupie czujniki cofania i wiązke kabli ori to co wiecej mi bedzie brakowało? Jakis sterownik, głośniczek? Nie mam pojecia jak to sie podlacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy o jakim zestawie myślisz. Na allegro zestawy kompletne (nie ori) są od 80 zł. Tam jest wszystko: centralka, czujniki,wyświetlacz z głośnikiem, nawet wiertło dają. Tylko czy o taki chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zależności czy chcesz mieć na sam tył czy i na przód kupujesz:

- w odpowiedniej wersji sterownik

- wiązkę z czujnikami lub wiązki (przód - tył )

- zderzak lub zderzaki z otworami na czujniki

- głośniczek lub głośniczki

- wiązka ze sterownika do wyłącznika i głośniczka z przodu jeśli masz zamiar robić i przód

- jeśli ma być też przód to łącznik od wiązki do kabiny (wiązka odpowiednio) wyprofilowana - kupowałem w ASO

- jeśli ma być przód to dorobienie wiązki od przednich czujników do sterownika który znajduje się z tyłu samochodu w okolicach błotnika lub zderzaka w sedanie

Nie ma się co rozpisywać bo w dziale warsztat jest odpowiedni temat wystarczy że poszukasz a znajdziesz tam odpowiedzi na wszystkie kolejne pytania

Edytowane przez Robero321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce robic tylko tym ori. Zderzak chyba zostaje mój tam powinny byc miejsca gdzie wiercić otwory? Ten sterownik i glosnik to gdzie sie montuje? Trzeba cos potem w kompie podpinać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak zamontowane? Jak nie kiedy masz zamiar? Po montażu daj znać mam małe pytanko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...