Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mam nadzieję że nikt z Klubu.


aramis

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodziło mi tylko o to czy to klubowicz :confused4:

Nieszczęścia na drodze czają się wszędzie. Szkoda młodego człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera szkoda chłopaka właściciel konia powinien pokutować.

Tak a konia najlepiej na krzeslo elektryczne, co?

Kazdy kierowca musie sie z tym liczyc, ze samochod nie jest w stanie zatrzymac sie w ulamku sekundy. Mysle, ze do bezpiecznego przemieszczania sie z punktu A do B, nie tylko umiejetnosci ale rowniez wyobraznia nalezy. Nie zmienia to oczywiscie faktu, ze mloda osoba poniosla smierc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a konia najlepiej na krzeslo elektryczne, co?

A co niby jest winien koń? Z tego co wiem to raczej nie tresują koni, żeby nie wchodziły na jezdnie. Zgadzam się w 100% z madas26 - właściciel powinien za to beknąć.

Wiadomo, że trzeba uważać podczas jazdy ale tej tragedii można było uniknąć.

Jak pójdziesz do lasu i pogryzie Cie wilk - no to nie możesz mieć do nikogo pretensji. Ale jeśli w tym samym lesie pogryzie Cie agresywny pies tylko dlatego, że był spuszczony ze smyczy to też nie będziesz mieć pretensji do nikogo? Chyba nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a konia najlepiej na krzeslo elektryczne, co?

A co niby jest winien koń? Z tego co wiem to raczej nie tresują koni, żeby nie wchodziły na jezdnie. Zgadzam się w 100% z madas26 - właściciel powinien za to beknąć.

Wiadomo, że trzeba uważać podczas jazdy ale tej tragedii można było uniknąć.

Jak pójdziesz do lasu i pogryzie Cie wilk - no to nie możesz mieć do nikogo pretensji. Ale jeśli w tym samym lesie pogryzie Cie agresywny pies tylko dlatego, że był spuszczony ze smyczy to też nie będziesz mieć pretensji do nikogo? Chyba nie...

i tyle w tym temacie idealny przykład :hi:[br]Dopisany: 11 Październik 2008, 13:00_________________________________________________bo od kiedy konie w samopas po chodnikach czy też poboczach chodzą, a gość nie zginął od zderzenia z koniem tylko w skutek uderzenia w konia...dachowanie itd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasciciel konia napewno za to odpowie, podobnie jest z psem jak uderzysz psa , masz prawo rzadac odszkodowania od wlasciciela psa. Taki przypadek mial znajomy , uderzyl rotweilerra i koles musial placic z wlasnej kieszeni, kon to nie jest dzikie zwierze - wiec wlasciciel beknie, co niezmieni faktu ,ze chlopak niezyje. Napewno winna nie byla predkosc - bo nawet przy 60km/h jak kon ci wpadnie do srodka to jestes trup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wyobraźnia właściciela konia mogła uchronić przed tą tragedią. Niestety, teraz gdybanie już nic nie zmieni. Szkoda człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja mysle,ze wina jest po obu stronach-kon,to nie zajac,czy jez ,widac go z daleka,ale jesli ktos za***rdala 160 wychodzac z zakretu-no to nawet tresowany kon nie ucieknie,a woznica nie zdazy zareagowac-fakt,szkoda chlopaka,bo mogl jescze pojezdzic audi... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...