Skocz do zawartości
IGNOROWANY

falowanie obrotow przy dojezdzaniu do skrzyzowania a4 2.8


piter830

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Pisze po raz pierwszy wiec jesli bedzie cos nie tak to poprawcie mnie Mam a4 b5 2.8 bez LPG Przy dojezdżaniu do skrzyzowania delikatnie obroty spadaja do okolo 480/min i faluja 480-580 nie zaleznie czy mam wcisniete sprzeglo, czy jade na luzie czy tez chamuje jadac na luzie Natomiest gdy tylko sie zatrzymam to obroty wracaja do normy i nic nie faluje Mam quattro wiec moze tu cos jest nie tak Moze macie jakis pomysl Dodam jeszcze je czujnik nie wskazuje mi temperatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepustnica do czyszczenia, sam się zastanawiałem co ma wspólnego przepustnica przy spadaniu obrotów przy dojeżdżaniu do świateł itd, odwlekałem jak mogłem to czyszczenie. a tu po przeczyszczeniu i adaptacji jak ręką odjął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepustnica to pierwszy krok kolego, zazwyczaj jednak nie pomaga, wiele juz napisano na ten temat a u siebie mam dosyć podobny problem, osobiście obwiniam lambdy, najlepiej je zlogować i to może coś pokazać,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem na komputerze i sondy byly ok poza tym zadnych bledów


dziwi mnie tylko czemu jak sie zatrzymam to automatycznie obroty wracaja do normy i ani nie drgnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczyść przepustnicę i wtedy będziemy gdybać. ja to nawet kiedyś wysnułem tezę że to dlatego tak tylko przy hamowaniu bo alej mi się w skrzyni przelewa i chwilowo pracę układu zakłóca :grin::facepalm: więc lepiej nie gdybać tylko wziąć się do roboty i eliminować wszystkie możliwości jedna po drugiej zaczynając od tych najłatwiejszych do usunięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zauwazylem dziwna sytuacje Gdy jest wlaczona klimatyzacja to obroty nie faluja Pojezdzilem troche po miescie i bylo ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...