Skocz do zawartości
IGNOROWANY

samsung smart tv - brak netu


Rekomendowane odpowiedzi

a u mnie dalej nie działa;/ :(

model UE46S7000. i co dalej czekać aż się samo naprawi czy interweniować do samsunga?? pomóżcie bo już mnie to wkurza :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ustawienia sieciowe na routerze i w TV być może pozmieniałeś coś i dlatego nadal nie masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mianowicie jest taki problem ze tak ze wyszukuje siec i router znajdzie go i od razu znika i jest brak połączenia :kwasny: a wszystkie inne urządzenia działają w domu laptop tablet kom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak kabel działa bez problemu :)

tylko żeby podłączyć kablem na stale to musiał bym się trochę nakombinować;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień standard nadawania WiFi w routerze na b/g. Podejrzewam, że masz ustawioną "n" i dlatego może zrywać połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pobiera Ci adres IP, maskę, bramę itp. na wifi?

pobiera mi tylko adres MAC reszta jest 0 0 0 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Pany :hi: mam do was pytanie ogarnia ktos smart tv a mianowicie zakupiłem samsunga ze smartem ale mam problem gdyz net chodzi ale chciałem obejrzec tv internetowa np weeb tv i jak wchodze zeby odtworzył kanał to go nie odtwarza tak samo jest z filmem na zalukaj pl you tube odtwarza jakas tv ruska z aplikacji tez a wie ktos moze jak rozkminic to zeby weeb tv kanały poszły ??? :eusathink: :eusathink: :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tu właśnie leży pies pogrzebany :kwasny: nie wiadomo gdzie co i jak?? :wallbash:

Kanał nadawania WiFi lub masz włącząną filtracje adresów MAC na routerze.

Siemanko Pany :hi: mam do was pytanie ogarnia ktos smart tv a mianowicie zakupiłem samsunga ze smartem ale mam problem gdyz net chodzi ale chciałem obejrzec tv internetowa np weeb tv i jak wchodze zeby odtworzył kanał to go nie odtwarza tak samo jest z filmem na zalukaj pl you tube odtwarza jakas tv ruska z aplikacji tez a wie ktos moze jak rozkminic to zeby weeb tv kanały poszły ??? :eusathink: :eusathink: :eusathink:

Na innych urządzeniach działają strony typu zalukaj, tvnplayer czy coś w tym stylu?

Zapytaj operatora internetu czy nie ma blokady portów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tu właśnie leży pies pogrzebany :kwasny: nie wiadomo gdzie co i jak?? :wallbash:

Kanał nadawania WiFi lub masz włącząną filtracje adresów MAC na routerze.

Siemanko Pany :hi: mam do was pytanie ogarnia ktos smart tv a mianowicie zakupiłem samsunga ze smartem ale mam problem gdyz net chodzi ale chciałem obejrzec tv internetowa np weeb tv i jak wchodze zeby odtworzył kanał to go nie odtwarza tak samo jest z filmem na zalukaj pl you tube odtwarza jakas tv ruska z aplikacji tez a wie ktos moze jak rozkminic to zeby weeb tv kanały poszły ??? :eusathink: :eusathink: :eusathink:

Na innych urządzeniach działają strony typu zalukaj, tvnplayer czy coś w tym stylu?

Zapytaj operatora internetu czy nie ma blokady portów.

Tak na laptopie działaja wszystkie strony typu weeb tv zalukaj itp. jedyna opcja jaka działa zeby ogladac weeb tv to podpiecie lapka przez hdmi do tv bo gdy wchodzac na strone weeb tv przez telewizor wszystko działa ok do momentu uruchomienia kanału i jego odtwarzania wyskakuje komunikat ze ta wtyczka/plik nie jest obsługiwana wiec sadze ze problem lezy po stronie braku jakiejs wtyczki typu flash player ale czemu you tube działa na cda filmy tez ida z aplikacji dostepnych w smarcie idzie tez jakas rosyjska tv z programami a tutaj taki zonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj zaktualizować oprogramowanie w TV na najnowsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...