Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b5 2.8 193KM --> 4.2 v8 299KM fake rs4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A czy ktoś Ci powiedział, że będzie łatwo? :D Ale i tak masz wielki szacun ode mnie i życzę Ci już jak najmniej problemów. Wyjeżdżaj szybko i ślij jakiś film z jazdy :D

Edytowane przez DaN0

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A czy ktoś Ci powiedział, że będzie łatwo? :D Ale i tak masz wielki szacun ode mnie i życzę Ci już jak najmniej problemów. Wyjeżdżaj szybko i ślij jakiś film z jazdy :D

Google mowilo o klopotach z lapami i kole zamachowym. :grin:

A tak na powaznie to jest Guzior :decayed:

Duzo rzeczy czlowiek sam widzi jak trzeba przerobic lub zamontowac wiec az takiej tragedii nie ma.

Najtrudniejsze czyli elektronika dopiero przede mna :facepalm:

Projekt dalej się składa

Wpadła chłodnica z 1.8 turbo

Pobawiłem się również z mocowaniami chłodnicy klimy

20zqyom.jpg

2ivxhz5.jpg

Przyjechało również koło zamachowe od guziora oraz wzmocnione sprzegło

10yf4w8.jpg

Oraz puzzle

20teyw0.jpg

Opublikowano

u mnie chłodnica klimy podeszła bez żadnych przeróbek

Opublikowano
  • Autor

u mnie chłodnica klimy podeszła bez żadnych przeróbek

Moja od płynu i klimy były wygięte w banana. Jak dostałem prostą z 1.8T to musiałem kombinować z mocowaniami

Opublikowano

Tarczę sprzęgła mogłeś obić kevlarem, taniej wychodzi, a przeniesie większy moment. Ja w moim tak będę robił, raz że silnik ze skrzynią mam poza budą, więc przy okazji, dwa taniej, trzy od razu przygotuje pod kompresor. A co do kompresora, Ty w swoim 4.2 nie planujesz już podnosić mocy? Troche drogie, ale jak Cię to ciekawi, to wstukaj sobie w Google PES G4

Opublikowano
  • Autor

Tarczę sprzęgła mogłeś obić kevlarem, taniej wychodzi, a przeniesie większy moment. Ja w moim tak będę robił, raz że silnik ze skrzynią mam poza budą, więc przy okazji, dwa taniej, trzy od razu przygotuje pod kompresor. A co do kompresora, Ty w swoim 4.2 nie planujesz już podnosić mocy? Troche drogie, ale jak Cię to ciekawi, to wstukaj sobie w Google PES G4

Tarcza wróci do Radzikowskiego bo zamawiałem właśnie kewlarowa a dostałem ta co na zdjęciach widac, także małe nieporozumienie wystąpiło.

U siebie nie bede montował kompresora, ponieważ pod maska zagości T.

Edytowane przez marekmartysz

Opublikowano

ale że kiedy to T? :)

Opublikowano
  • Autor

ale że kiedy to T? :)

Odpalam jako n/a z tym ze juz teraz robie sobie miejsca na poprowadzenie niektórych przewodów aby miec jak najwiecej miejsca pod T, potem lepsze heble, zakonczenie budowy nowej hali na potrzeby dłubania przy autach, dokonczenie budowy 126p 300KM.

Takze grafik mam napiety :grin: a Guziora już podpytuje o niektóre rzeczy związanie z uturbieniem.

Opublikowano

grubo lubie takie akcje pozdro men

Opublikowano

jeździ to już ?

Opublikowano

pokaż ten projekt maluszka(126p)

Opublikowano

A mi się marzy ACK... a tu proszę :) Powodzenia ambitny projekt

Opublikowano

Pozazdrościć takich aut z V8 [emoji6]

Powodzenia i czekamy na pierwszy głos tego pieca[emoji2]

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie jezdzi.

Auto składane jest w bardzo wolnych chwilach których ostatnio jest coraz mniej.

Buda

2hzmzc5.jpg

Silnik

14m9kbb.jpg

Tak sie obecny setup silnikowy napedzal w seicento.

https://www.youtube.com/watch?v=AE7yZtK5SIc

Opublikowano

ale pocisk

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Coraz bliżej konca.

Jak dobrze pójdzie auto w przyszlym tygodniu jedzie na odpalenie i strojenie.

2lsw87o.jpg

29y08xk.jpg

2960kmt.jpg

es90sp.jpg

2e0s9bc.jpg

Opublikowano

to na 2 foto to co to takiego

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

to na 2 foto to co to takiego

Zobaczysz w przyszlym tygodniu :decayed:

Auto we wtorek trafilo do Guziora na montaz elektroniki, sprawdzenie i poprawienie tego co zrobilem nie tak. Plan byl aby juz w sobote audi z Warszawy trafilo na kolach pod Rzeszow do CP Tuning

24ffmz5.jpg

317e00g.jpg

W czwartek wieczorem telefon, jezdzimy.

W piatek ostatnie prace i w sobote o 9 widze w CP Tuning jak moje audi podjezdza na kolach pod firme. Ponad 300km zrobione, plynu nie ubywa, nie grzeje sie, olej w silniku dalej jest.

A tutaj moj kopciuszek pod CP Tuning, Auto prawdopodobnie w przyszlym tygodniu trafi do CP Tuning na finalne strojenie.

25irk04.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

wystrojone toto już ??

Opublikowano

Jeszcze nie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.