Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kierownica i skóra -dwa pytania


qenik

Rekomendowane odpowiedzi

1) Słyszałem, że są jakieś bardzo dobre "domowe" sposoby na odnowienie swojej kierownicy, bo już jest w okropnym stanie.. Nawet kiedyś widziałem u znajomego po takiej robocie - mówił, że kupił jakaś farbe za 3zł i już rok czasu kierownica jest w idealnym stanie ale nie wchodziłem w szczegóły, bo jeszcze nie miałem audi i mnie to zbytnio nie interesowało.

Więc pytanie... Da się to jakoś fajnie zrobić?:)


2) I takie pytanie przy okazji.. Warto wymienić zwykłe kubełkowe fotele na czarne-skórzane?:) Może ma ktoś swoje autko w takiej skórze i może się wypowiedzieć, bo słyszałem, że latem jak sie zostawi auto na słoncu to juz sie nie usiadzie na tych fotelach a zimą zimne jak chole** :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)

Polecam coś takiego avel-saphir-renovating-cream-25ml-gabard

kiera nie do poznania. robilem swoja starą kiere i u ojca w pastuchu i jest super. :D

2) Pierdzielenie ludzi którzy nigdy skóry nie mieli :decayed:

ja miałem materiałowe kubły, później skórzane kubły(które są na sprzedaż) a wczoraj włożyłem skórzane recaro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cos to kumpel obszywa kierownice.mi zrobil i jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś tańszy sposób?:) Nie to, że szklarz ale i tak już wsadziłem w te auto tyle $, że strach:D

Może jakaś tania farba do skóry się zda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atem jak sie zostawi auto na słoncu to juz sie nie usiadzie na tych fotelach a zimą zimne jak chole**

Jedno i drugie to prawda. Z tym że zimą nie siadasz przecież na nich gołą d... więc wcale nie ma takiej tragedii :wink:

Natomiast co do lata to jedynie Twoje koleżanki w bardzo krótkich szortach będą niezadowolone :wink: W dużym uproszczeniu póki nie dotykasz tapicerki gołą skórą to i upały i mrozy da się znieść.

Może jakaś tania farba do skóry się zda?

Farba to zabieg jedynie tymczasowy. Z czasem się wytrze i efekt znów będzie słaby. Obszycie kierownicy to wcale nie taki duży wydatek, a efekt jest zauważalny.

Edytowane przez Trewor87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może jakaś tania farba do skóry się zda?

przcież Ci wkleiłem w swoim poście czym to potraktować. smarujesz później nadmiar ścierasz szmatką i masz zafarbowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś tania farba do skóry się zda?

przcież Ci wkleiłem w swoim poście czym to potraktować. smarujesz później nadmiar ścierasz szmatką i masz zafarbowane.

No dobra dzieki;)

A taka tubka wystarczy żeby jeszcze przeleciec fotel lub dwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly fotel? Po co? To stosujesz tylko miejscowo tam gdzie jakies przetarcie chcesz zamaskować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym odnowic wszystkie fotele.. Bo mam opcje kupna od znajomego za rozsadne pieniazki ale brzydkie sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to środków saphir, jak z zapachem? Miałem kiedyś styczność z renoskórem i zapach był fatalny. Do tak styranego boczka kubła :c3de03cbd612ea29m.jpg nadaje się Renovating Cream , Juvacuir czy zostaje obszycie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo brudne fotele, jednak w miare dobrym stanie. Jak je skutecznie doczyścić?

Mogę szmatka ciepla woda i proszkiem do prania? Nic jej chyba nie bedzie nie?:) a później pociągnąć preparatem do czyszczenia i konserwacji skory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo brudne fotele, jednak w miare dobrym stanie. Jak je skutecznie doczyścić?

Mogę szmatka ciepla woda i proszkiem do prania? Nic jej chyba nie bedzie nie?:) a później pociągnąć preparatem do czyszczenia i konserwacji skory

Do czysczenia ponoć ciepła woda i szare mydło w zestawie z gąbeczka działa cuda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo brudne fotele, jednak w miare dobrym stanie. Jak je skutecznie doczyścić?

Mogę szmatka ciepla woda i proszkiem do prania? Nic jej chyba nie bedzie nie?:) a później pociągnąć preparatem do czyszczenia i konserwacji skory

Do czysczenia ponoć ciepła woda i szare mydło w zestawie z gąbeczka działa cuda

Dzieki mistrzu. Umylem 2 razy i jest pięknie... Troche poprzecierana fakt ale i tak jest picuś glancus nawet na szwach :) jeszcze preparatem do konserwacji pociągnę i będzie super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...