Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzwięk miło mnie zaskoczył, dużo słyszałem o mało ciekawym dzwięku V8 S4. U Malika upalając dzwięk w środku był OK.

W B7 są 4 wydechy. W B6 były tylko 2 :decayed:

Opublikowano

Natomiast wygląd, wyposażenie, dzwięk no i ten przebieg :notworthy::good:[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 14:44_________________________________________________

Dzwięk miło mnie zaskoczył, dużo słyszałem o mało ciekawym dzwięku V8 S4. U Malika upalając dzwięk w środku był OK.

W B7 są 4 wydechy. W B6 były tylko 2 :decayed:

Myślełem ,że to tylko zmienione końcówki na podwójne.

Widać się myliłem.

Opublikowano

z czego to wynika ze te silniki nie trzymaja seri? w rs4 420 hp tez tak jest?

wyglada na to ze 3.0 tdi po c*pie moze dotrzymac kroku v8 4.2 :>

Opublikowano
  • Autor

wyglada na to ze 3.0 tdi po c*pie moze dotrzymac kroku v8 4.2

Ścignę się z oniakiem to dam znać :naughty:

Opublikowano

Koniecznie trzeba zrobić spocika S4 B5 321km vs S4 B7 320KM vs 1.8TQ Poź 309KM i Oniakowóz 3.0TDI 275KM

Widzę to tak. poziowy klepie nam wszystkim d... drugi mam nadzieje bedzie mój paździeż, a co do Oniaka i Malika ciężka sprawa, ale chyba Malik :)

Opublikowano

No to kiedy TVN? :)

...i jeszcze Lukas na swoim komarku :D

Opublikowano
  • Autor

Widzę to tak. poziowy klepie nam wszystkim d...

Tia... jak zwykle z wymontowaną połową auta i na stalówkach :gwizdanie:

a co do Oniaka i Malika ciężka sprawa, ale chyba Malik

Weź przestań bo się potnie chłopak :polew: Prawdę mówiąc to nie zdziwiłbym się gdyby było wręcz odwrotnie. Ale nie ze względu na silnik ale na brak doświadczenia w "wyścigach na krechę" u mnie.

Ale spoko, mam trochę czasu to poćwiczę :decayed:

Opublikowano

Koniecznie trzeba zrobić spocika S4 B5 321km vs S4 B7 320KM vs 1.8TQ Poź 309KM i Oniakowóz 3.0TDI 275KM

Widzę to tak. poziowy klepie nam wszystkim d... drugi mam nadzieje bedzie mój paździeż, a co do Oniaka i Malika ciężka sprawa, ale chyba Malik :)

i ja chce to w jakosci HD w wieczornych wiadomosciach zobaczyc!! :tongue4:

Opublikowano

Wkleiłem wykresik z dzisiejszego hamowania. Wyszło 320PS/400Nm.

Po tym jak mnie niektórzy malkontenci straszyli (że nie będzie nawet trzymał 300PS) to wynik super :decayed:

moze ktos poinformuje A3-chlopak sie nie mogl doczekac :decayed:

Opublikowano

Widzę to tak. poziowy klepie nam wszystkim d...

Tia... jak zwykle z wymontowaną połową auta i na stalówkach :gwizdanie:

a co do Oniaka i Malika ciężka sprawa, ale chyba Malik

Weź przestań bo się potnie chłopak :polew: Prawdę mówiąc to nie zdziwiłbym się gdyby było wręcz odwrotnie. Ale nie ze względu na silnik ale na brak doświadczenia w "wyścigach na krechę" u mnie.

Ale spoko, mam trochę czasu to poćwiczę :decayed:

Pojedziemy z rolki, a tu umiejętności nie mają znaczenia.
Opublikowano

Nie no Malik, żeś dał do pieca z tym filmikiem. Tera cały tydzień będę kombinował jak tu mieć takie cacko, nawet kupno quada mi przeszło. :good:

Opublikowano

Mierzony był na 4 biegu?

Opublikowano
  • Autor

Mierzony był na 4 biegu?

Z tego co pamiętam pierwszy pomiar na 3, drugi na 4.

Opublikowano

Nie no Malik, żeś dał do pieca z tym filmikiem. Tera cały tydzień będę kombinował jak tu mieć takie cacko, nawet kupno quada mi przeszło. :good:

nie nie nie

quada kupujemy :P

ja tez odkąłdam ;)

Opublikowano

A propos mocy Poziowy ma już swoją teorie i zaraz pewnie ją wyjawi :tongue4: :>

Wynik ładny, ja się bardzo cieszę że taki ładny ale można by sprawdzić moc na prawdziwej hamowni czyli obciążeniówce :decayed:

I tak bez względu na moc wszystko rewiduje ćwiartka :wink4:

Opublikowano

i ogarniety kierowca :)

Opublikowano

i ogarniety kierowca :)

z rolki to i małpa pojedzie

Opublikowano

ale można by sprawdzić moc na prawdziwej hamowni czyli obciążeniówce

Wykres będzie inny?? :mysli:
Opublikowano

Moze byc i np. 20PS mniej.

Opublikowano
  • Autor

Wynik ładny, ja się bardzo cieszę że taki ładny ale można by sprawdzić moc na prawdziwej hamowni czyli obciążeniówce

Nie jestem aż tak napalony żeby wydawać 4 stówki na pomiar "na prawdziwej hamowni", która i tak najprawdopodobniej pokaże wynik o ~10PS lepszy od tego, który dostałem w Kreatorze Mocy.[br][br]Dopisany: 03 Luty 2009, 11:02_________________________________________________

Moze byc i np. 20PS mniej.

Odwrotnie. Mówią, że hamownia w Kreatorze zawyża PS a zaniża Nm.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.