Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mmmmm brak slow normalnie... czapki z glow :hi: tylko pozazdroscic takiej laleczki:) PzDr!

Opublikowano

Bardzo ładne autko z bardzo słusznym silnikiem. Polecam wydechy firmy "Miltek". Sam takie posiadam w pakiecie S4 DTM i autko brzmi cudownie :good: :good:

Opublikowano

Wcześniej napisano że nie warto pchać się zakup takiego wydechu ... ale jak go się ma w spadku po poprzednim właścicielu to co innego

Opublikowano

Pakiet DTM obejmuje tłumiki MILTEK'a w "standardzie" :)

Opublikowano
  • Autor

Chyba jednak wolę standardowy, poczwórny wydech S4 :gwizdanie:

Opublikowano

S4 na fabrycznym wydechu ma boski gang V8 - w R4 niestety trzeba rezać wydech i nigdy nie będzie to samo, szczególnie w T [br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 23:40_________________________________________________3,2 też ładnie mruczy :)

Opublikowano

S4 na fabrycznym wydechu ma boski gang V8 - w R4 niestety trzeba rezać wydech i nigdy nie będzie to samo, szczególnie w T [br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 23:40_________________________________________________3,2 też ładnie mruczy :)

http://www.youtube.com/watch?v=EQhBh7HgQz4

:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dodałem poradnik nt. montowania LEDów w miejscu standardowych zarówek świateł postojowych i dziennych (DLR).

http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/all_b7_ledy_w_miejsce_swiatel_postojowych_i_dziennych_fotostory-t69568.0.html;msg765345

[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 16:18_________________________________________________Taki mały mod z nudów :>

Odpowiednie sprężynki z szyldami z ASO. Około 100PLN/szt. Wiem, zdzierstwo!

S4_brake_springs.JPG

Zacisk pomalowany

IMG_0124.JPG

Sprężynki zainstalowane

IMG_0126.JPG

Gotowe

IMG_0129.JPG

Teraz wypadałoby zmienić fele na bardziej ażurowe żeby lepiej było widać tarcze i zacisk z nowymi szyldami.

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_zmiana_felunku-t68714.0.html

Opublikowano

O very nice, very very :good:

A jakiego lakieru (kolor znam) użyłeś do pomalowania zacisków ?

Opublikowano

Fajne, a do mojego TDI też dostanę ??? (żart) ale przydało by się też i na tym walnąć nicka :)

Opublikowano

Fajne, a do mojego TDI też dostanę ??? (żart) ale przydało by się też i na tym walnąć nicka :)

tak adres i numer telefonu tez :polew: :polew:

Malik wyglada fajnie :):kox::good:

Opublikowano

No eSa rządzi :)

Opublikowano

...bo diabeł tkwi w szczegółach... KOX

Opublikowano

Niezła reklama dla klubu :good:

no :kox:

żeby jeszcze to twoje auto jakoś wyglądało :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

To czy ten amerykanski pierdzioch cokolwiek jezdzi okaze sie niedlugo :kox:

Opublikowano
  • Autor

To czy ten amerykanski pierdzioch cokolwiek jezdzi okaze sie niedlugo :kox:

:tongue4:

Opublikowano

Ale w galerii umieścili Cię obok smarta i starej beemki :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Felgi RS4, Wiosna 2009

IMG_0454.JPG

IMG_0455.JPG

IMG_0456.JPG

IMG_0459.JPG

Opublikowano
sexkoniku.gif
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.