Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

IMG_1651.JPG

IMG_1652.JPG

Tein Super Street Damper na aucie. Auto siadło około 20mm w stosunku do serii. W sumie jest około -40mm. Wreszcie fela wygląda na swoje 18".

Tylko teraz żadnych grubych pasażerek bo fura będzie obcierać :polew:

Opublikowano

Oficjalne fotki ze strony www.tein.co.jp

42fdc5ef9b48dddb.jpg

8a9d77d404f8f2fe.jpg

Opublikowano

malik, ale ta fela to za maaałaaaaa... :polew:

Opublikowano
  • Autor

Oficjalne fotki ze strony www.tein.co.jp

No patrz. Też wozi cement na budowę :polew:[br][br]

malik, ale ta fela to za maaałaaaaa... :polew:

Próbuj, próbuj! Jestem doskonale asertywny :tongue4:

Opublikowano

Ja jestem zadowolony z 18'' ale moja żona je przeklina, powiedziała, że zepsułem auto i dawno nie miała takiej traumy od slalomów i uważania na każdą dziurę w drodze, powiedziała, że szczerze mi życzy jakiejś solidnej terenówki :):):) w stylu Chevy Silverado :)

Opublikowano

a malik co zamontował ? 17tki w końcu ?

Gdzie tego TEINa dorwałeś ?

Opublikowano

a malik co zamontował ? 17tki w końcu ?

Na to wyglada :rolleyes:

Opublikowano

Hihi z rozbiórki :) dorwał :)

Opublikowano
  • Autor

a malik co zamontował ? 17tki w końcu ?

Eee tam. Daliście się nabrać. To kołpaki :decayed:

Gdzie tego TEINa dorwałeś ?

Od jednego kolegi, któremu było za twardo :)

Opublikowano

No Piotrz :) auto wygląda bardzo fajnie, a jak podregulujesz zawiesinke to będzie Mega :good:

Opublikowano

Z mojej wiedzy to ma 18'' a fotki które wrzuciłem to są z oficjalnej strony Teina :)[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 18:15_________________________________________________Malik popraw opis na Tein Super Street Damper !!!! bo jest różnica pomiędzy SSD Basic a Damper.

Opublikowano

Gdzie tego TEINa dorwałeś ?

Premuś,do avanta i tak nie mają :gwizdanie:

Opublikowano

Do Avanta robi KW.[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 18:20_________________________________________________Aaa, do Avanta chyba podejdzie Basic - pytać Carnivore1 bo miał takie zakładać :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

I jak? Zawias poprawiony?

Opublikowano
  • Autor

I jak? Zawias poprawiony?

Yhm.. teraz jest idealnie :)

IMG_2123.JPG

IMG_2133.JPG

IMG_2109.JPG

Opublikowano

Yhm.. teraz jest idealnie

potwierdzam, na żywo jest malinka i kółka już nie wyglądaj na takie małe :tongue4:

Opublikowano

U Panie kochany fajnie wygląda.

Tył ładnie siedzi ale na przedzie jest jeszcze mały GAP :cool1:

Jak się teraz prowadzi, opisz trochę różnice w stosunku do seryjnej zawieszki S4.

Opublikowano

Malik auto wygląda elegancko :)

Ja się wczoraj miło zdziwiłem bo ustawiłem się z identyczną S4 i jechaliśmy 2 razy z zatrzymanego i dwa razy z rolki i za każdym razem dostawał o dwie długości nie spodziewałem się że będzie tak dobrze, a AP 22 pokazywał mi czas 13.21 na 1/4 :)

Opublikowano
  • Autor

Tył ładnie siedzi ale na przedzie jest jeszcze mały GAP :cool1:

Jak się teraz prowadzi, opisz trochę różnice w stosunku do seryjnej zawieszki S4.

Źle widzisz. Z przodu i z tyłu jest dokładnie taki sam GAP. Co do milimetra.

Widać to dokładnie na środkowej fotce bo dwie pozostałe mają przednie koło bliżej obiektywu i stąd to wrażenie.

Co do prowadzenia to na równej nawierzchni jest kosmos. Auto jedzie jak po szynach.

Sytuacja zmienia się oczywiście na wybojach :) Nawet lekkich :polew:

Fabryczna zawiecha S4 była twarda ale TEIN to jest zupełnie inna liga :gwizdanie:

Opublikowano

Fabryczna zawiecha S4 była twarda ale TEIN to jest zupełnie inna liga :gwizdanie:

No, to teraz odliczamy czas do pierwszych trzeszczacych plastykow :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.