Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Avant Lava Grey by skotmen 18" 19" 20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co do zderzaka mam inne zdanie :)

8a56b73cb029.jpg

Edytowane przez WojtekM83

Opublikowano

Mam takie same zdanie chłopaki :) A te 1000zł to kosztował cały zderzak sline + dokładka sline? Ile za malowanie mniej więcej dałeś jeśli można wiedzieć? :wink: Bo się przymierzam właśnie do zderzaka sline + dokładka sline ale na allegro tyle tego jest, że nie wiadomo który kupić

Zderzak z dyfuzorem bez czujników licz sobie około 500-800+lakierowanie 400-600

Jeszcze końcówki wydechu pasuje założyć bo bez to kiepsko wygląda :decayed:

Ja już końcówki mam założone to chociaż jedno z głowy :P tylko pytanie czy nie robić od razu na dwa kominy i wydechu od 3.0 nie zamontować :D nie no temat rzeka z tymi modami... no i ten poliftowy u Wojtka też ładnie leży :) Chyba trzeba będzie rzucić monetą :)

Opublikowano
  • Autor

Mam takie same zdanie chłopaki :) A te 1000zł to kosztował cały zderzak sline + dokładka sline? Ile za malowanie mniej więcej dałeś jeśli można wiedzieć? :wink: Bo się przymierzam właśnie do zderzaka sline + dokładka sline ale na allegro tyle tego jest, że nie wiadomo który kupić

Zderzak z dyfuzorem bez czujników licz sobie około 500-800+lakierowanie 400-600

Jeszcze końcówki wydechu pasuje założyć bo bez to kiepsko wygląda :decayed:

Ja już końcówki mam założone to chociaż jedno z głowy :P tylko pytanie czy nie robić od razu na dwa kominy i wydechu od 3.0 nie zamontować :D nie no temat rzeka z tymi modami... no i ten poliftowy u Wojtka też ładnie leży :) Chyba trzeba będzie rzucić monetą :)

Jak już końcówki są to spoko bo bez to słabo wygląda :D

Też myślałem o wydechu na dwie strony ale na razie zostaje tak muszę się napatrzeć :grin: a jak się znudzi to dołoży się :wink:

Zderzak z polifta jest ok ale do przodu jak dla mnie trochę nie pasuje :P Wiadomo auta się nie widzi z przodu i z tyłu naraz ,gorzej by to wyglądało jak by przód był polift a tył przed liftem to w tedy już jest masakra :facepalm:

co do zderzaka mam inne zdanie :)

8a56b73cb029.jpg

Noo ładnie wygląda :thumbup1: Ja nie mówię że jest brzydki tylko przód z tyłem się gryzie

Progi dokładałeś czy już były ?

Szukam progów ,ale bedzie trzeba chyba kupić nowe :kwasny: i zderzak przód sline jak by się znalazł w dobrej kasie

Opublikowano

Ja z takiego założenia wychodzę, że przodu i tyłu nie widać jednocześnie :)

Mało osób zna się czy jest to lift czy nie. Forum i właściciele (miłośnicy) :wink:

Progi dokładane.

Opublikowano
  • Autor

Ja z takiego założenia wychodzę, że przodu i tyłu nie widać jednocześnie :)

Mało osób zna się czy jest to lift czy nie. Forum i właściciele (miłośnicy) :wink:

Progi dokładane.

nowe progi kupiłeś czy używki ?

montowane na kleju do szyb?

łatwy montaż czy trzeba się nakombinować ?

Opublikowano

Jakby się człowiek rozmyślił i po założeniu zderzaka s-line z wydechem z jednej strony zachciało mu się dwustronnego wydechu to wystarczy zmienić dokładkę ? :)

Opublikowano

Ja mam tył lift przod w stylu rs z przelotem i jest zajefajnie listwy kupiłem uzywki ale wolał bym nowki masz tasme i tylko klej do szyb i jest si pozdro

Opublikowano

dokładkę można zmienić z jednego na dwa kominy, progi używki i montowałem jak kolega Łukasz napisał plus taśma tylko miałem położoną powłokę Max protect i taśma kiepsko trzymała, ale klej chwycił dobrze

Opublikowano
  • Autor

dokładkę można zmienić z jednego na dwa kominy, progi używki i montowałem jak kolega Łukasz napisał plus taśma tylko miałem położoną powłokę Max protect i taśma kiepsko trzymała, ale klej chwycił dobrze

wiem wiem że wystarczy zmienić dokładkę i zakładamy wydech od 3.0

Opublikowano

Panowie, co myślicie o tych dyfuzorach a'la s line na tył do zderzaka bez s-line?
Warto się w to bawić czy szkoda pieniędzy?

Gdzie kupiłeś końcówki chrom? Aso czy allegro

Opublikowano
  • Autor

Panowie, co myślicie o tych dyfuzorach a'la s line na tył do zderzaka bez s-line?

Warto się w to bawić czy szkoda pieniędzy

Gdzie kupiłeś końcówki chrom? Aso czy allegro

Nie widziałem na żywo takiego dyfuzora ,ale tak na ok chyba jest mniejszy na wysokość

Końcówki kupiłem na allegro ale nie pasują idealnie jest dziura po założeniu ,ja to przerobiłem żeby to pasowało zostały nowe rury wstawione i dopasowane stare rury obcięte i wspawane nowe z końcówkami na stałe. Jak nic nie chcesz przerabiać proponuję końcówki s-line ori

a tutaj kupiłem

http://allegro.pl/koncowka-koncowki-wydechu-audi-a4-b8-q5-q3-a6-a5-i6075767556.html

Pokaż link do tego dyfuzora

Edytowane przez skotmen

Opublikowano
  • Autor

Zobacz sobie dokładnie na tych zdjęciach na czarnym audi jest prawdziwa dokładka i zderzak na tym jasnym jest ten zamiennik

Opublikowano

czesc :-)

mam auto z tym samym kolorem co Ty. I takie pytanko - sluchaj czy on nie wyglada bardziej na brazowy niz szary?

Opublikowano
  • Autor

czesc :-)

mam auto z tym samym kolorem co Ty. I takie pytanko - sluchaj czy on nie wyglada bardziej na brazowy niz szary?

do słońca ma odcień coś w brązowy

jak jest pochmurno to coś w grafit

a jak się robi ciemno to w czerń podchodzi

w skrócie Kameleon :D poważnie taki dziwny kolor

Opublikowano

No dokladnie :-)

zastanawiam sie czy to metalik czy lakier perlowy? Bo po vinie z serwisu Audi zczytanym jest napisane ze: "Lava Grey, pearl effect" to wtedy by sie zgadzalo jak piszesz ze to kolor - kameleon :-) w roznych odcieniach swiatla ma rozne barwy, jak perla hehe ;-)

Opublikowano

Paulus też mam avanta lava gray, widze, że nawet ten sam silnik co Twój i też w multi :D Bliźniak

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Był dzisiaj Mikołaj :decayed:

A jak tam u was grzeczni byli ?

642c11f2fb99bcf4gen.jpg

2a1a765adcd866cdgen.jpg

Opublikowano

Coś wąskie te narty Ci przyniósł :P

Opublikowano
  • Autor

Coś wąskie te narty Ci przyniósł :P

No narty zjazdowe,jeszcze zapięć brakuje ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.