Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czerwona kusicielka heheh...


focus1988

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka znowu :) No pochwale sie, ale tylko wam. Narazie nie ma nic specjalnego. Mam fotki mojej dopiero co nowo nabytej kobiety. Jeszcze jak "żeśmy" byli w Reichu kilka dni temu.

Audi A4, limuzyna z 1996 roku 1.8 w benzynie 5V.

El. lusterka, szyby, klima, alusy. Dość miło. Jestem jeszcze w trakcie rejestracji... w tej Polsce. eh

Ładnie ją polerowałem w Danenbergu ;]

dsc7006gf0.jpg

dsc7008wu2.jpg

dsc7009up5.jpg

dsc7021bi2.jpg

<3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie nie moge zarejestrowac, to sie ciiiignie ;/ ale co to za piorun, jak sie prowadzi pięknie, pięknie rpzyspiesza ale tu nie ma autobahnów, i jak narazie to rozgladam sie za dywanikami i alufelgami z czarnym srodkiem i srebrnymi okręgami audi :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć czerwone mi się nie podobają, ale duży "+" za dbanie o autko w tym nigdy nie ma przesady :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwoną audiczkę też ładnie można zrobic, np lampy zespolone do przodu no i xenonek, ładne alusy, troche obniżyć i dać ciemne szybko i auto miodzio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez urazy, ale po co Ci ten autobahn ? :gwizdanie:

fajnie ze czerwoną, moja poprzednia tez tak wygladała jak ją kupiłem, ale porobiłem pare zmian :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to każdego prywatna sprawa - ale nie rób takiego tuningu. Zbyt agresywne te zderzaki typu monster... Jak chcesz zaoszczędzić i dużo zyskać na wyglądzie to uwierz mi, że ładne felgi, lekka ściema szyb i może inne lampki i autko wygląda ciekawie a jak już chcesz zderzaki wymieniać to wybierz jakieś subtelniejsze bo ten wygląda bez obrazy jak pługo-piaskarka:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...