Skocz do zawartości
IGNOROWANY

niby nie audi ale audi


Rekomendowane odpowiedzi

Jak zobaczyłem w "Motorze"bok to myślałem,że artykuł o A4.Wyciągam gazetę i oczom nie wierzę.Odsłania mi się znaczek Seata :shocked::wallbash:

Oj przeciwnicy AUDI i grupy VW znowu będą mieli pole do popisu.Choć "prawie jak A4"może się u nas dobrze sprzedawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaaasny gwint!! :>

no środek faktycznie jak w B6, ale zewnętrznie mi wogule ono nie przypomina B6, chociaż ten tył, jeśli chodzi o lampy wygląda jak w B7

ciekawe jaka będzie cena, w porównaniu do nowego B6 jak kiedyś kosztowało :naughty:

ps. Mirek to może sobie kupimy takiego golasa zamiast tego wypasu który ma Miron :polew: przynajmniej będziemy mieli młodsze :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pucek wierz mi,że jakbym miał te ok 50 patoli to bym wolał brykę Mirona,Wręcz bym go molestował żeby mi ją sprzedał.Ewentualnie celował w A6 lub A8 czy S4 bo mnie kręcą te auta.Prawie jak A4 a wiesz jak jest w reklamie z tym"prawie". :tongue4:

A o cenie też pisali i ma być w granicach 75 kafli czyli jak to podsumowali"o całą Dacię Logan"tańszy od A4 :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ Panowie, tu chodzi raczej o analogię do b7. Przecież to jako żywo zliftingowana b7!! do b6 to niepodobne, a aktualna generacja a4 to b8 więc wszystko się zgadza :>

powiedzmy sobie szczerze że b6 i b7 to te same auta ,mały lifting przodu i tyłu tak więc napisałem że to b6 bo b6 było pierwsze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...