Skocz do zawartości
IGNOROWANY

brak mocy po wymianie turbo i inter.


NorbertP1908

Rekomendowane odpowiedzi

A jesli zostawie go nie podpietego to ma to wplyw na moc? Chodzi mi o takie magiczne zlacze ze z 4stron jest przewod mam juz dosc tych zabaw i sie gubie z tymi wezykami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc nie jest tu najwazniejsza podciśnienie wspomaga hamulce... Jeśli zostawisz tak nie będzie ani sterowania turbem ani wspomagania hamulcu, musisz to poprostu zaslepic. Układ podciśnienia jest bardzo prosty do sprawdzenia wiec nie ma czego się bać. Jakby coś pisz pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego robilem ten przypadek ... trzeba ustawic turbo na vacumetr lub przeplywka ... moze auto pracowac w trybie awaryjnym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaslepiles ten pusty wezyk? jesli nie to podcisnienie ucieka i nie ma co sterowac turbem

Edytowane przez Mozgu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezyk zaslepiony i mocy nie ma, wiem ze to jest chwila roboty ale w momencie kiedy dojeżdża sie 40 km do pracy jest malo czasu na sprawdzenie tego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudów nie samo się nie zrobi, nikt z forum przez neta też ci tego nie ogarnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kilka dni temu wymienilem turbo i wszystko gra tylko ze jak przekrocze 2500obr. tak 120-130 w lusterku pojawia sie delikatny bialy dym fakt zadko przekraczam 100 bo u nas straznicy staja z radarem w roznych miejscach a niebiescy maja nieoznakowanego lapacza no ale wracajac do dymu za autem (na starej turbo tego nie bylo) trzeba sie przejmowac czy nie brac do glowy mocy nie traci przyspiesza normalnie jak myslicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszą dopiero teraz bo jestem nowym. Wiem że problem rozwiązany ale pozwolę sobie na moje ,,5groszy".

W takim przypadku ja bym wzioł kompa na kolana i w drogę. W czasie jazdy sprawdzić parametry jakie ma turbo, czy doładowani pokrywa się z żądanym i w tedy jeśli wszystko poskręcane jak trzeba ,to odpowiedź jest blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem juz wczesniej ze nie mam bateri dobrej w lapku a teraz po wymianie n75 przez pare dni bylo prawie ok lecz problem pojawil sie tego typu ze po odpaleniu nie ma turbo odrazu po odpaleniu lecz po dogazowaniu go i to nie zawsze i dzis maksymalnie mnie zadziwil przejechalem 20 km bez turbo i jak juz mialem go dosc to dostsl strzal ze sprzegla i pomogle i turbo chodzi. Wieczorem jechalem do wawy na i tez dalem 2x gazu szybciej i git podjechalem na stacje zgasiłem zalalem i odpalilem i do powrotu do domu brak reakcji na strzal ze sprzegla i dogazowanie. Ktoś coś jakiś pomysł? Bo mi juz rece opadają i nadal pozostaje problem z tajemniczym gwizdem przy stałych obrotach, jak turbo nie dziala jak ww. Nie ma gwizdu i na wolnych obrotach tez tego nie ma ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaslep egr, musisz sprawdzić podciśnienie.... Jeśli chcesz wpadnij na spota do Mińska mazowieckiego wezmę narzędzia i vaga i zobaczymy co jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

środa godz 18. ma byc jeszcze jedna osoba u ktorej cos mam robic wiec bedzie miło i przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nNie jestem pewny na 100% czy dam rade bo jeszcze nie mam grafiku na kwiecień

Bedzie ktos na najblizszym spocie w arkadii z lapkiem zeby pomógł ogarnąć te logi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz w wątku o spocie w arkadii...... jesli nie bedzie nikogo chętnego przyjedz do mnie i prawie napewo wskaże ci usterkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...