Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Can ale jak


Moriusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczow,

Niestety po problemach z alernatorem wyszly inne kwiatki ... miedzy innymi lekko upalona instalacja ...

A wiec nastal czas naprawy/modernizacji/ulepszania :whistling:

Chcialem sie dowiedziec od kolegow co potrzebuje zeby miec "Pelny"Can

Tzn wszystko co bylo w Can w moim audi w poliftach sam mam przedliftowa audi

Bede zakladal NaviPlus multimedialna kierownice i licznik z polifta (cyfrowy zegarek)

Teraz co jeszcze trzeba zmienic zeby miec calosc Cana jaki wychodzil w poliftach chodzi mi czy trzeba zmieniac sterownik ABS, jaki modol komfortu i czy najwazniejsze trzeba zmieniac ECU?

Moj silnik to AFN w trakcie modzenia wiec jeszce nie jest virusowany wiec zanim cokolwiek bede visrusowal chce doprowadzic auto do maksymalnego wypasu jaki byl .. wraz z pelna obsuga Can ktory byl w polifcie ..

Nie bardzo chce mi sie sie modulator Can skoro i tak musze przegrzebac prawie cala wiazke instalacji elektrycznej z przodu auta moge dolozyc niezbedne moduly i miec dostep do wszyskiego z poziomu VAG

Bardzo prosze o rzeczowa pomoc. A ja odwdziecze sie maly tutkiem dla tych ktorzy beda chceli cos takiego zrobic u siebie :)

Pozdrawiam

Moriusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polift nie miał żadnego pełnego canu. Sterowniki które komunikują się pp canoe to licznik, ABS, sterownik silnika. Dodatkowo navi i multifunkcja ale to juz dodatkowy temat. Nie wiem jaki sens bawić się w taka modernizacje wiązki, lepiej poszukać kompletnej z polifta. A co do vaga to jedyna komunikacja z tym modelem jest po lini k. Can używają sterowniki do komunikacji miedzy sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...