Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

K03S(H) 228KM / logi + błąd 17535 (mieszanka za bogata)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

popros grzecznie o zwrot piniondzy i wgranie serii i jedz do kogos kto sie zna na 1.8T np. gregor10

Chcesz robic moc wszystko ma byc zrobione na igle.

Opublikowano

tja.. słuchaj Pana Romana :) Czemu nie weźmiesz kogoś z polecenia tylko się błąkasz po znachorach jeszcze ci auto spiepszy któryś..

Opublikowano

słuchaj chłopaków wyżej polecam http://gregor10.pl/ pełna profeska

Edytowane przez hopek03

Opublikowano
  • Autor

No i sprawa załatwiona, po tym sie poznaje uczciwych ludzi. Chłopaki wgrali poprzedni soft (192KM) i bezproblemowo zwrócili mi pieniądzę.

Opublikowano

ehh chociaż tyle, ciekawe ile osob tak jak Ty zrobilo program, ale juz pomocy z forum nie mieli i tak sobie jeżdżą.. :)

Opublikowano

he jeżdżą albo i nie bo remontują motorownię

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:hi:

mam pozytywne wiesci. Jestem po finalnym strojeniu. Hamownie odwiedze za 1-2 tygodnie. Jutro jade na kalibracje gazu, wtedy zrobie dwa pomiary na hamowani. LPG oraz PB. Osoba która mi to stroiła prosiła o dyskrecje, więc proszę mnie nie pytac kogo to robota :-) Jeśli będzie chciał, to sie sam wypowie.

Logi:

115+118: http://vaglog.pl/log_211483.html

002+033: http://vaglog.pl/log_211481.html

003+020: http://vaglog.pl/log_211482.html

Korekta długoterminowa 032: -1,6%

Moge tylko o swoim subjektywnym odczuciu napisać i wydaje mi sie że auto jedzie jak rakieta w porównaniu do poprzedniego strojenia.

Edytowane przez AB7

Opublikowano

No i po logu tez dobrze wyglada, wreszcie wybrałeś kogoś kto ogarnia temat, gratuluje ;)

Opublikowano

u kogo stroiłeś ?

jakies 227ps wyszlo ;)

Opublikowano

bedzie wynik to jest log na PB ?

Edytowane przez Imhotet

Opublikowano
  • Autor

Imhotet, dzieki. Jestem bardzo zadowolony.

Ile wyjdzie tyle wyjdzie. Nie ma najmniejszego problemu jesli wyjdzie 227KM. Pewnie obliczyles to sobie po przeplywce. Poprzednie strojenie mialo mniej na przeplywce a wyszlo 228KM. jak mowie co wyjdzie to wyjdzie ;-)

Tak to jest PB98, gaz jutro dopiero bedzie odpalany. Zobaczymy co czerwony ac wytrzyma hahahah jak nie to dokladam drugi i robie sandwitch.

Opublikowano

na gazie bedzie rakieta zaplon bedzie mozna nawet jeszcze delikatnie podciagnąć :)

Opublikowano

Strojone u kogo ? :)

Opublikowano
  • Autor

MrTea, wybacz nie moge. Chlopak mnie prosil o dyskrecje. Jak juz pisalem, jesli on bedzie mial ochote to sie tutaj wypowie.

Opublikowano

Osoba która mi to stroiła prosiła o dyskrecje, więc proszę mnie nie pytac kogo to robota :-) Jeśli będzie chciał, to sie sam wypowie.

Opublikowano

:) spoko ..

Ciekaw jestem jaki będzie max dla czerwonego AC-R01 .. tez takiego mam u siebie..

Opublikowano
  • Autor

Akurat wrocilem od gazownika. Czerwony AC daje u mnie rade. Strojenie pod OBD. Cisnienie ustawione na 1.28 przy maks bucie spada do 1.0. Gaziarz byl sam zdziwiony ze redek daje rade :-)

Dodam ze po przejechaniu 130km korekta dlugoterminowa -1.3% :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.