Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lexus IS-F 5.0 V8 423KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie chcę być nietaktowny, ale Nankangi w takim aucie? Z taką mocą i naciągiem?

Już przy 18kach przepłaciłem za Conti 5ki. Opony do du*y. Cena odegrała role bo nie będzie ich szkoda, auto na allegro wisi no i jeżdżone rzadko. Do wyścigów mam inne opony.

Po prostu bałbym się zaatakować szybki łuk na pełnym piecu :wink:

Nie ważna jaka by była opona to przy naciągu i tak buta na łukach nie będzie. Musiałem zrobić 255 bo z obliczen wyszlo sze felga wyjdzie poza błotnik, a przy naciągu jest szansa jakoś to spasować. Jak będzie możliwość szerszych opon to wtedy te do upalenia i jakieś 275/285 wpadną.

Opublikowano

jest konkret i bez ściemy :hi: może spotkam gdzieś na ulicy :kox:

Opublikowano
  • Autor
Przepraszam za jakość zdjęć ale już ciemno. Siadło pięknie. Jeszcze będę musiał podregulować trochę gwintem

2d8qdky.jpg

j9ll6h.jpg

68eoua.jpg

Opublikowano

:thumbup1:


tylko ten naciąg przegięcie :decayed:

Opublikowano

Generalnie rzecz biorąc to teraz to wszystko wygląda z d...

Przegiąłeś z tym naciągiem.

Teraz albo jedziesz z gwintem na maxa w dół, żeby naciąg nie raził i zostaje tylko lans albo "normalna" opona na "normalnej" feldze do takiej wysokości.

Tylko czy jest sens uprawiać tylko lans w takim aucie??? W 250 czy 220d OK, ale w tym?!

Ale to tylko moje skromne zdanie.

Opublikowano
  • Autor

Generalnie rzecz biorąc to teraz to wszystko wygląda z d...

Przegiąłeś z tym naciągiem.

Teraz albo jedziesz z gwintem na maxa w dół, żeby naciąg nie raził i zostaje tylko lans albo "normalna" opona na "normalnej" feldze do takiej wysokości.

Tylko czy jest sens uprawiać tylko lans w takim aucie??? W 250 czy 220d OK, ale w tym?!

Ale to tylko moje skromne zdanie.

Spokojnie. finalnie siądzie 275/285. Obawiałem się że felga wyjdzie bardziej poza błotnik

Opublikowano

zawsze mi się ten lexus podobał , ale twój jest rewelacja :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Zdjęcia za dnia. Dzisiaj trochę opuszczę auto w dół do momentu aż szerszych gum na tył nie kupię.
2jdmn1t.jpg
I tu z aktualnym dupowozem
asc5i.jpg

Wczoraj wieczorem zabrałem się za malowanie zacisków

2d3lg8.jpg

Dzisiaj dorzuciłem napis

2lc5spg.jpg

Przy okazji przepolerowałem lampy

j6rigo.jpg

Skręciłem gwint jeszcze niżej

t9f90j.jpg

I całość się prezentuje tak

mvkg78.jpg

10qjgwg.jpg

Chyba całkiem nieźle?! ;-)

Edytowane przez Stano

Opublikowano

ładne to jest :)

Opublikowano
  • Autor
Tymczasem zaczynamy DubIt 2k15

2wd7o89.jpg

217p7a.jpg

n4a1d0.jpg

29z3i8z.jpg

2004eau.jpg

nq7m0p.jpg
Opublikowano

No na tych fotach wygląda nieźle, ale przednie koła trzeba trochę na zewnątrz wypchać, żeby było WOW.

Opublikowano
  • Autor

No na tych fotach wygląda nieźle, ale przednie koła trzeba trochę na zewnątrz wypchać, żeby było WOW.

Już na dołkach ociera. Po imprezie auto na podnosnik i ustawianie od nowa
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kur.... jest mega ! Ta "toyota" ;) świetnie się prezentuje !

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czemu sprzedajesz ?

Opublikowano
  • Autor

Czemu sprzedajesz ?

Kaprys :)

Opublikowano

Ciekawe co będzie następne :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Rozbite, sprzedane, do zamknięcia!

Opublikowano

jaki wóz następny?


a już widzę.znów bmka :D

Opublikowano

Przejął go niejaki DRAKE ? Widziałem Twoją była w czewie na 1/4 :)

Opublikowano

To 2 różne egzemplarze - chyba, że Drake kupił sobie drugi :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.