Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WSPÓŁNY WYJAZD BUKOWINA 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znajac mirona bedzie i tak szydera od rana ;)

Ps pucek wlasnie walimy juz cos od rana ?

Opublikowano

Szydera będzie od wyjazdu do powrotu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pucek - do auta to Ty możesz jedynie zabrać regulamin do poczytania "jak zachowywać się z mironowozie"

A tak na serio ja Was rozumiem - ale fajnie by było jak byśmy zaczeli równo na miejscu

Oczywiście jak macie nie wytrzymać to Wam nie zabraniam ale liczę na Waszą solidarność :)


macie cały wekend na picie to chyba wytrzymacie przez te 3 godziny w aucie - no chyba że browarek


Nie chcę Wam zabraniać - wolałbym żeby to była Wasza decyzja :decayed:

Opublikowano

Ok przekonales mnie, przeczytalem juz regulamin "bialasa" hehe

Opublikowano

powiedz po prostu ze boisz się o stołki aby nie zarzygali :decayed:

Opublikowano

Teraz się pokapowałem, że jest temat wspólnego wyjazdu :grin:

Ja w tym roku jadę wyjątkowo w czwartek - postawię flachę starym, zgryźliwym modom i vipom, a w piąteczek będę na Was czekał z zimną finką :decayed:

Opublikowano

Teraz się pokapowałem, że jest temat wspólnego wyjazdu :grin:

Ja w tym roku jadę wyjątkowo w czwartek - postawię flachę starym, zgryźliwym modom i vipom, a w piąteczek będę na Was czekał z zimną finką :decayed:

Staś... i jak Cię tu nie nazwać przyjacielem :decayed::grin::grin::grin:

Opublikowano

Teraz się pokapowałem, że jest temat wspólnego wyjazdu :grin:

Ja w tym roku jadę wyjątkowo w czwartek - postawię flachę starym, zgryźliwym modom i vipom, a w piąteczek będę na Was czekał z zimną finką :decayed:

Pasi :good: Będziesz w piątek jeszcze na pewno? :decayed:

Opublikowano

dodaj...na chodzie ;) ??

Opublikowano

No to miałem na myśli :naughty:

Opublikowano

:hi:

Mam rozumieć że mam czekać o 9:30 na parkingu GoSport ? Czy może KFC ?

Opublikowano

W tym roku mam osobną torbę na alkohol.... A w niej same finki :grin:

Opublikowano

....nie wiem ,czy dobrze zrobiłem odpisując akjam'owi na pw :doh:

Opublikowano

:naughty:


Będziesz Pan zadowolony :decayed:

Opublikowano

tego się obawiam :D

Opublikowano

:hi:

Mam rozumieć że mam czekać o 9:30 na parkingu GoSport ? Czy może KFC ?

Grisza kontakt bo ja też nie wiem gdzie się spotkam z całą resztą. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Jest nas mało to spotkajmy się na KFC - ruszamy o 9.30

Opublikowano

Ja się nie wyrobie żeby jechać z Katowic więc jadę sam prosto z domu

Opublikowano

:hi:

Mam rozumieć że mam czekać o 9:30 na parkingu GoSport ? Czy może KFC ?

czekaj na kfc aż dyliżans zajedzie :)

Edytowane przez diman

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.