Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Co sądzicie o paskach rozrządu Gates?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Musashi - niestety czy w Polsce, czy poza Polską buble się zdarzają :kox:

Ale Legnica swojego czasu nie miała dobrej sławy w paskach Gates. Nie wiem jak jest teraz, ale ja mam jakis wstręt do gates'a :gwizdanie: Może dlatego, że widziałem kto i jak w Legnicy pracował przy tych paskach :polew:

Apropo - a co sadzicie o paskach Bosch??? Warto coś takiego założyć, czy lepiej Conti??

Opublikowano

Ja, wujek, tata i praktycznie wszyscy znajomi, którym robiliśmy rozrząd, jeżdżą na paskach Gates'a. Z czystym sumieniem polecam, bo jeszcze się nie zdarzyło, żeby pasek pękł.

Opublikowano

akurat pracuje w firmie ktora sprzedaje cześci motoryzacyjne. Paski gates i conti tech sa oczywiscie dobrej jakości ale ja osobiście zakladam do Swojej Audi PAsek firmy Dayco! tez paski sa produkowane we Włoszech i montowane sa w wielu juz autach na pierwszej linii. A paski Gates sa produkowane w Legnicy. POzdrawiam. :)

Dayco to te ze szwem łączącym nie to na pewno jakość...?
Opublikowano

Apropo - a co sadzicie o paskach Bosch??? Warto coś takiego założyć, czy lepiej Conti??

boscha bym sobie darowal. raczej conti

Opublikowano

Kupiłem dzisiaj w serwisie pasek do swojej a3 i jest to jednak conti ze znaczkiem.U mnie osobiście na ostatnim miejscu jest dayco,w pudelku nie racza dodać nawet naklejki.

Opublikowano

Możesz zakładać aczkolwiek bywaja lepsze, jak np. Conti....

Opublikowano

Ja używam Conti i Gates są BDB.Raz mechanik założył mi DAJKO i po 4tyś km szlak go trafił wszystkie koła i rolki też założył nowe kupiłem je w ASO a pasek on załatwił DAjko to szmelc.Od tej pory tylko używam Conti i Gates i jest Ok..

Opublikowano
  • Autor

a jest jakaś różnica co lepiej założyć do diselka lub benzynki?

Opublikowano

a jest jakaś różnica co lepiej założyć do diselka lub benzynki?

jałowa dyskusja. napisane zostało paski conti albo gates. najlepiej kupic zestaw w ASO i stres z glowy

Opublikowano

a jest jakaś różnica co lepiej założyć do diselka lub benzynki?

Nie ma różnicy. Jedynie liczy sie jakość wykonania paska.

Opublikowano

Kupiłem dzisiaj w IC pasek wieloklinowy CONTITECH i na opakowaniu jast MADEIN GERMANY a na pasku ROMANIA :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.