Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odnowienie felg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, posiadam orginalne felgi s line 17" 9 ramienia i chciałbym je odnowić gdyż dwie są mocno zarysowane, co polecacie piecowo czy tradycyjnie mokro na mokro, felgi są srebrne chyba satynowe

Opublikowano

Tradycyjnie. Podkład, kolor i bezbarwny.

Opublikowano

Tradycyjnie. Podkład, kolor i bezbarwny.

Taaa, pierwsza wizyta w wulkanizacji i po lakierze

Opublikowano

Tradycyjnie. Podkład, kolor i bezbarwny.

Taaa, pierwsza wizyta w wulkanizacji i po lakierze

to do takich oponiarzy jezdzisz. jesli ktos ma odpowiedni sprzet to nie ma prawa uszkodzic lakier.

co do fel to wypiaskowac, baza , lakier i gotowe :)

Opublikowano
  • Autor

A zrobią w tym samym kolorze, bo piecowo nie ma szans mają dwa odcienie srebrnego

Opublikowano

owszem zrobia

Opublikowano

Takiego srebrnego jak ori nie zrobią piecowo

Edytowane przez Robero321

Opublikowano

Takiego srebrnego jak ori nie zrobią piecowo

mowa o lakierowaniu

Opublikowano

Tak lakiery piecowe nie są w tym samym odcieniu co srebrny ORI są bardziej szare niż srebrne i to już nie to co ORI :kwasny:

Opublikowano

Ale co to za problem jak wyjdzie troszku inny odcień? :) Ja w mieszalni lakierów walnąłem felge wzorcową na stół i powiedziałem że taki ma być mniej więcej kolor i taki mi zrobili :decayed:

Jak masz trochę chęci, sprzętu, umiejętności i czasu to rób sam

Jak masz trochę kasiury odłożonej to oddaj do profi malowania proszkowego

Ja robiłem sam, wyszło cuś takiego

20150214_110054.jpg

20150214_110108.jpg

20150214_110047.jpg

Opublikowano

Misiek rozmowa tyczy koloru w piecu a nie że sobie dobierzesz na mieszalni jaki Ci się podoba

Piecowo typowego srebrnego takiego jak ORI nie dobiorą bo nie ma takich lakierów.

To po pierwsze a po drugie do pieca nie wsadzisz sobie dekielków plastikowych a niektóre felgi je posiadają zostaje rzeźba z dobieraniem lakieru na dekle (nie wszystkie się również da polakierować...).

Poza tym takie lakierowanie z pistoletu nie ma takiej wytrzymałości jak "lakierowanie proszkowo piecowe" i felgę trzeba dobrze przygotować bo potem wychodzą takie kwiatki jak Ciebie w niektórych miejscach

Więc wybór sposobu lakierowania zależy od wielu czynników a nie czy ktoś ma trochę kasiory czy chęci :wink:

Opublikowano

Rozmowa tyczy tego czy lakierowac tradycyjnie czy proszkowo, takie pytanie zadał autor tematu. wiec po co sie sadzisz?

Przy lakierowaniu tradycyjnym mozna idealnie dobrac kolor i to wielki argument na +

btw może napisz co Ty polecasz bo jak na razie skrytykowałeś oba sposoby więc domyślam się że jesteś jakimś fachmajstrem i masz swój sposób na odnawianie felg :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

warszawa, instruktorów, bardzo dobrze felgi robią, robiłem do Land cruisera 17" i do bmw x6 20" i zrobili za***iście, może nie są tani ale robotę robią dobrą...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.