Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AWX a może to AVF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak dla mnie sprawa jest prosta. Auto wyprodukowane w 2002, zarejestrowane w 2003 a niemiec zmieniając rozrząd założył nowszy... Tam też są rezacze :-)

Myślę że nie ma o co kruszyć kopii.

wysłane z Commodore 64

Opublikowano

Jak pisałem już w którymś poście wcześniej, jest też coś takiego jak rok modelowy. Mimo, że auto faktycznie wyprodukowano w grudniu 2002, to jest traktowane jako rocznik 2003.

Opublikowano

Jesteście na 100% Pewni że AVF ma 6 biegów a AWX 5 ? Bo nie wiem jak u siebie odróżnić auto z roku 2002

Opublikowano

Poprawianie fabryki przecież nie jest zabronione :decayed:

Jakby hipotetyczny przyszły nabywca mojej audioli chciał sobie zmienić tarcze hamulcowe, zajrzał do ETKI a nie zapytał mnie i zakupił zestaw 288 przód i 245 tył, to też by się mocno przy robocie zdziwił :naughty:

Jak by je upchnął na piasty to by mu coś nie pasowało, bo od 2008 r. jest tam miejsce na zestaw 312/255 mm, a ETKA nic o tym nie wie :hi::decayed:

Sorry za OT.

Opublikowano

Jesteście na 100% Pewni że AVF ma 6 biegów a AWX 5 ? Bo nie wiem jak u siebie odróżnić auto z roku 2002

Inaczej być nie może. Z fabryki tak wyjeżdzały.

Opublikowano

Jesteście na 100% Pewni że AVF ma 6 biegów a AWX 5 ? Bo nie wiem jak u siebie odróżnić auto z roku 2002

Silnik AVF z 6 a AWX z 5. Jak masz inaczej ktoś mógł zmienić silnik/skrzynię.

wysłane z Commodore 64

Jak pisałem już w którymś poście wcześniej, jest też coś takiego jak rok modelowy. Mimo, że auto faktycznie wyprodukowano w grudniu 2002, to jest traktowane jako rocznik 2003.

Nie wiem czy inne koncerny też tak robią ale VAG chyba od sierpnia liczy nowy rok modelowy. Wprowadzali drobne zmiany na jesień i dlatego "modelowo" świeży rocznik.

wysłane z Commodore 64

Opublikowano

Jesteście na 100% Pewni że AVF ma 6 biegów a AWX 5 ? Bo nie wiem jak u siebie odróżnić auto z roku 2002

Inaczej być nie może. Z fabryki tak wyjeżdzały.

Może może, może nie z fabryki ale wrzucasz dwumas ze sprzęgłem z AVF-a i skrzynie szóstkę i jest :):decayed:

Opublikowano

Mam 5 skrzynie i 130 km czyli AWX wszystko się zgadza :)

Opublikowano

AWX i AVF to w 100% ten sam silnik a jedyna różnica to skrzynia VI w AVF i inny sterownik silnika przez co AVF ma 310NM i w związku z tym większe sprzęgło i co za tym idzie dwumas. Co do rozrządu do roku MODELOWEGO 2003 jest napinacz hydrauliczny a po 2003 mechaniczny tak w AWX jak i AVF.Dla jasności w VAG rok modelowy rozpoczyna się już od lipca czyli napinacz hydrauliczny występuje w autach produkowanych od lipca 2002. Osobiście miałem B6 wyprodukowaną w lipcu 2002 i rok modelowy 2003

Edytowane przez darkle

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.